Voditelj ključnih kupaca / Komercijalist za sustave tehničke zaštite (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka, Zagreb
Rok prijave:
15.07.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Alarm Express d.o.o. se od 1989. godine bavi ugradnjom sustava tehničke zaštite i kroz godine je postala tvrtka od povjerenja među žiteljima grada Rijeke i Primorsko-goranske županije, kojoj se obraćaju svi koji žele visokokvalitetna personalizirana rješenja zaštite za objekte bazirana na vrhunskim komponentama, kvalitetnoj ugradnji i redovitom održavanju.

Svojim korisnicima nudimo sve sustave tehničke zaštite raznih visoko kvalitetnih proizvođača, a naša matična kuća Alarm automatika d.o.o. generalni je uvoznik i distributer opreme koju ugrađujemo.

Opis posla:
Ako ste ambiciozna, odgovorna i društvena osoba, sklona radu u dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da se priključite našem prodajnom timu i iskoristite svoje potencijale na poslovima:
- prodaja, aktivna promocija i prezentacija sustava tehničke zaštite i popratnih usluga
- ispitivanje i analiza tržišta
- stvaranje i održavanje dobrih kontakata sa postojećim i novim kupcima
- administriranje prodaje i praćenje realizacije i naplate
- stručna pomoć korisnicima tehničke zaštite pri odabiru opreme
- sudjelovanje u planiranju prodaje i marketinških aktivnosti
- izvještavanje o prodajnim aktivnostima
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- stalni radni odnos (uz probni rok)
- stimulativna nagrađivanja
- profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS tehničkog ili ekonomskog smjera
- minimalno 2 godine radnog iskustva na poslovima direktne prodaje
- izuzetne prodajne, komunikacijske i motivacijske vještine
- visok stupanj odgovornosti, proaktivnosti i inicijative u radu
- sklonost novim tehnologijama
- spremnost na timski rad, ali i samostalnost u radu
- visoka razina radne etike i poštenja

Prednost imaju kandidati sa iskustvom u prodaji tehničke opreme.

Napomena: u životopisu molimo navedite detaljnije informacije o radnom iskustvu (poslovima koje ste obavljali) i informacije o djelatnosti firmi u kojima ste radili.

Kandidati koji zadovoljavaju navedene uvjete bit će pozvani u roku od 30 dana od dana isteka ovog oglasa.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine