Voditelj informatike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ADRIA GRUPA je najveće multiservis poduzeće u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo 1700 djelatnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših kupaca. Kupci su svrha našeg postojanja i tako se prema njima i odnosimo.

Tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• organiziranje, planiranje, koordiniranje i upravljanje radom IT odjela,
• implementirati unapređenja u informacijske sustave u skladu s poslovnim zahtjevima kako bi se osigurala adekvatna IT podrška za odvijanje poslovnih procesa unutar tvrtke
• pružanje stručne i operativne podrške i davanje savjeta za unapređenje i kvalitetno vođenje svih IT segmenata poslovanja
• briga o raspoloživosti i sigurnost informacijsko-komunikacijskih servisa,
• projektiranje IT sustava, implementacija rješenja, tehnička evaluacija danih rješenja,
• poboljšanje operativne učinkovitosti i sigurnosnih nivoa, ocjenjivanje sigurnosti i ispravnosti raspolaganja s podacima,
• briga za tehničku ispravnost i održavanje računala i servera,
• konfiguracije telefonske centrale (održavanje telefonskih sustava),
• informiranje i trening zaposlenih u smislu nadzora, sigurnosnih pravila, pristupa sustavima i upravljanju rizicima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Odgovornosti:
• Odgovornost za pravovremeno, točno i stručno obavljanje poslova
• Odgovornost za čuvanje profesionalne i poslovne tajne
• Odgovornost za implementaciju najviših standarda kvalitete i sigurnosti, sigurnost i operativnost informacijskog sustava tvrtke

Uvjeti:
• VSS fakultet elektrotehnike i računarstva ili srodni fakultet
• Napredno korištenje informatičke tehnologije
• Potrebno minimalno 3 godine radnog iskustva
• Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo profesionalnu osobu s dugogodišnjim iskustvom u vođenju informatike.

Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete do 17.09.2015. godine na e-mail adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine