Voditelj/ica turističke agencije  HZZ OGLAS

SEMPER SUPRA j.d.o.o. za prijevoz, usluge i turistička agencija
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.04.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Posao obuhvaća sljedeće radne zadatke: - obavljanje svih poslova voditelja turističke agencije - zaprimanje i odgovaranje na upite putnika (e-mail, društvene mreže, telefonski upiti i dr.) - prezentacija usluga Agencije (e-mail, društvene mreže, telefonski upiti i dr.) - organizacija i rezervacija usluga za putnike (smještaj, prijevoz, prehrana, rent-a-car, avio karate i dr. po potrebi) - izrada plana (tjednih/mjesečnih/godišnjih) o održavanju i vođenju društvenih mreža i web stranice Agencije (Facebook, Instagram, LinkedIn i dr.) - kreiranje, prikupljanje i objavljivanje sadržaja za potrebe web stranice i društvene mreže - sudjelovanje u organiziranju kongresa, seminara i dr. događaja u organizaciji Agencije - administrativni poslovi - vođenje propisanih evidencija - drugi poslovi prema nalogu Poslodavca
Uvjeti: - kandidat treba imati položen Stručni ispit za voditelja poslova - engleski jezik obavezan - iskustvo u radu turističke agencije i organizaciji putovanja odnosno rezerviranju usluga za potrebe putnika - izvrsna računalna pismenost jer se većina posla obavlja iz ureda - komunikativna, kreativna, organizirana, samostalna i motivirana osoba - poželjno iskustvo u Google Ads i Facebook Ads-u, ali nije uvjet - poželjno znanje talijanskog, njemačkog i/ili španjolskog jezika, ali nije uvjet Poslodavac nudi: - dodatno usavršavanje i educiranje u skladu s potrebama radnog mjesta na trošak poslodavca - službeni laptop i mobitel - ugodnu radnu atmosferu
Ugovor se sklapa na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci (poslodavac nudi opciju da nakon nekog vremena postanete partner u firmi). Poslodavac osigurava sva sredstva za rad.
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140380733
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje