Voditelj/ica robne marke  HZZ OGLAS

Poslodavac:
APOLLO HR d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Sveti Križ Začretje
Rok prijave:
30.05.2022.

Mjesto rada:
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Zbog širenja opsega poslovanja, pozivamo Vas da se priključite našem odjelu prodaje kao: Voditelj/ica robne marke
Imate široko znanje i radno iskustvo s područja prodaje? Planirate zaokret u karijeri? Pozivamo Vas da nam se predstavite.
Opis posla: Planiranje i razvoj kategorije proizvoda FreeOn
Dnevna komunikacija s dobavljačima i kupcima
Pregovaranje o uvjetima suradnje
Upravljanje zalihom, praćenje i kontrola, odgovornost za obrtaj i realizaciju
Praćenje i potpora prodaje u maloprodajnim lancima Baby center i Bubamara ( ulistanje novih proizvoda, rasteri, povrati, kalkulacije)
Praćenje, analiza i istraživanje tržišta
Reportiranje i izrada izvještaja na tjednoj i mjesečnoj bazi
Komunikacija sa ostalim odjelima vezano uz aktivnosti, akcije, promocije
Praćenje zakonodavstva na području etiketiranja i sigurnosti proizvoda
Ostale aktivnosti i poslovi prema nalogu nadređenih Uvjeti:
obrazovanje SSS, VŠS/VSS ekonomskog smjera
poželjno do 3 godine iskustva na sličnom radnom mjestu
pozitivan i odgovoran pristup poslu i kolegama Očekujemo:
aktivno praćenje i poznavanje trendova u prodaji
ažurno i odgovorno izvršavanje zadataka
napredno poznavanje rada na računalu sa naglaskom na Excel
sposobnost samostalnog i timskog rada
organizacijske i koordinacijske sposobnosti
aktivno znanje engleskog jezika, slovenski prednost
Mjesto rada: Sveti Križ Začretje
Nudimo vam ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja na neodređeno vrijeme, mogućnost osobnog razvoja u uspješnom, stalno rastućem poduzeću, razvoj i izražavanje vlastite kreativnosti i inovativnosti, mogućnost edukacije i ugodno radno okruženje. Važna nam je kvalitetna suradnja, dijeljenje znanja i spremnost na pomoć kolegama.
Postanite i Vi dio naše uspješne priče.
Želite li postati dio tima APOLLO HR d.o.o i spunjavate gore navedene uvjete? Pošaljite svoju molbu sa životopisom na maill [email protected] najkasnije do 30/05/2022.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123619597
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje