Voditelj/ica projekta  HZZ OGLAS

Poslodavac:
ANCONA GRUPA d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i inženjering
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.11.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: ◦postavljanje ostvarivih ciljeva u skladu sa potrebama klijenta uključujući definiranje opsega posla, rokova i budžeta ◦planiranje, organiziranje i provedba projektnih aktivnosti opremanja objekata, ispravno i realno postavljanje očekivanja kako pred klijenta, tako i pred članove projektnog tima ◦konzultacije i sastanci s arhitektima, projektantima, investitorima, podizvođačima i kooperantima ◦kontinuirana komunikacija i sastanci sa klijentom tijekom izrade ponude i trajanja projekta ◦izlazak na objekt prije davanja ponude (ovisno o potrebama projekta), te kasnije praćenje izmjere na objektu ◦provjera kapaciteta proizvodnje ◦izrada ponuda i praćenje statusa istih ◦određivanje tima na temelju ponude, razmjena ideja sa članovima tima i donošenje odluka ◦praćenje rada kalkulanata, nabave, tehničke pripreme, proizvodnje, logistike i montaže ◦priprema projektne dokumentacije u suradnji s nadležnim odjelima: troškovnik, kalkulacija, ponuda, nacrti, izlazni računi, privremene i okončane situacije ◦suradnja s nabavom po pitanju upita za repromaterijal i trgovačku robu ◦praćenje dopreme robe na gradilište i montaža iste ◦praćenje reklamacija sa terena i vođenje izvještaja o reklamaciji prilikom primopredaje objekta ◦praćenje izdanih sredstava osiguranja ◦vođenje nekoliko projekata usporedno koristeći Gant, CRM i Office 365 alate ◦sastavljanje plana izrade projekta ◦planiranje budžeta projekta ◦izvještavanje Uprave o radu i statusu projekta kroz PM alate ispravljanje nepravilnosti u toku izvršenja projekta ◦kontrola rezultata rada i izvršavanja projekta ◦koordinacija izvršenja zadataka i kontrola rezultata rada
Uvjeti: ◦SSS/VŠS/VSS ◦najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima ◦poznavanje engleskog jezika ◦temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje zadanih rokova ◦izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti i sposobnost za multi-tasking ◦poznavanje Office 365 alata (Word, Excel, Outlook) ◦vozačka dozvola B kategorije Poslodavac nudi: ◦rad na neodređeno ◦poticajnu radnu okolinu ◦mogućnost daljnjeg usavršavanja ◦stimulacije za uspješno završene projekte Poslodavac traži odgovornu, profesionalnu, komunikativnu i vrijednu osobu spremnu na nove izazove i dinamiku našeg posla sa vlastitim vrhunskim proizvodima, vrhunskim alatom te profesionalnim timom. Kandidatom za oglašeno radno mjesto smatrat će se osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu, te ispuni tražene uvjete iz oglasa. Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: [email protected].
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
127946002
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje