Voditelj/ica partnerskih kanala

Mjesto rada:
Zagreb (s povremenim terenskim radom)
Rok prijave:
17.04.2023.

VODITELJ/ICA PARTNERSKIH KANALA

Manpower i 4sec, kompanija specijalizirana za pružanje profesionalnih usluga u području informacijske sigurnosti, su u potrazi za novom kolegicom ili kolegom na poziciji Voditelj/ica partnerskih kanala.

Mjesto rada:

  • Zagreb (s povremenim terenskim radom)

Opis posla:

  • Učešće u prodaji i nabavi informatičke i komunikacijske opreme
  • Komunikacija s korisnicima, partnerima i dobavljačima (na engleskom jeziku)
  • Vođenje pregovora s dobavljačima i partnerima
  • Održavanje i razvijanje prodajnog kontakta s postojećim i novim partnerima, ključnim kupcima i dobavljačima
  • Razvoj i unapređenje prodaje širenjem partnerske i korisničke mreže i tržišta
  • Izrada ponuda za partnere prema unaprijed definiranih cjenicima
  • Kontakti s ključnim partnerima/korisnicima/dobavljačima oko poslanih ponuda
  • Izrada kupoprodajnih ugovora
  • Izrada poslovnih izvješća po ponudama i radnim nalozima
  • Odgovornost za naplatu potraživanja od korisnika i partnera
  • Odgovornost za realizaciju dogovorenih planova prodaje
  • Povremen rad na terenu i obilazak partnera i kupaca
  • Priprema ponuda, priprema i pomoć u svim oblicima marketinških aktivnosti
  • Ostali poslovi iz područja djelatnosti po nalogu direktora

Od tebe očekujemo:

  • VSS tehničkog smjera
  • Relevantno radno iskustvo IT ili ICT sektoru
  • Izvrsne prodajne, komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
  • Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Motivacija za kontinualno usavršavanje prezentacijskih, prodajnih i IT vještina

Kao član 4sec tima ćeš:

  • Se neprestano obrazovati i usavršavati uz vrhunske kolege i kolegice iz područja IT sigurnosti
  • Sudjelovati na stručnim skupovima i konferencijama
  • Svakodnevno raditi s inovativnim mrežnim proizvodima, servisima i rješenjima
  • Imati priliku za karijerni rast i razvoj

Ako posjeduješ navedena znanja i vještine te želiš postati član NetVision tima, pošalji nam svoj životopis.

Veselimo se tvojoj prijavi!

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju,
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana