Voditelj domaćinstva (m/ž)

Mjesto rada:
Makarska
Rok prijave:
11.04.2021.

ROMANA d.o.o. za turizam i ugostiteljstvo, je turistička kompanija u Makarskoj pod kojom posluje moderni luksuzni hotelijerski kompleks ROMANA BEACH RESORT ****, kapaciteta preko 400 soba za smještaj više od 1000 gostiju. Pozicioniran na samoj plaži sa više vlastitih ugostiteljskih objekata i svim ostalim pratećim sadržajima koji pripadaju ovom vrhunskom objektu, hotelski kompleks svojim gostima pruža nezaboravno iskustvo i ambijent na razini hotela sa pet zvijezdica.. Nudimo odlične uvjete za stalni i za sezonski rad, te osiguravamo ugodne uvjete smještaja, tople obroke te brojne pogodnosti.

Ako ste proaktivni i ambiciozni. Ako Vas interesira rad u ugodnoj, izazovnoj i dinamičnoj atmosferi, bit će nam drago da se nam pridružite kao:

VODITELJ DOMAĆINSTVA (m/ž)

Opis posla:

  • održavanje besprijekornog i čistog stanja svih javnih prostorija, soba, hodnika, hotelskog predvorja, restorana i popratnih sadržaja
  • naručivanje sredstava za čišćenje i popratne robe
  • pridržavanje svih sigurnosnih i higijenskih propisa
  • profesionalno rješavanje pritužbi
  • bliska suradnja s recepcijom i službom održavanja
  • organizacija i održavanje sastanaka unutar odjela
  • organizacija i provođenje/održavanje treninga/obuka
  • uvođenje novih zaposlenika u posao
  • efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima
  • provođenje godišnje inventure

Od Vas očekujemo:

  • VŠS/VSS, 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • aktivno znanje engleskog jezika i rada na kompjuteru
  • poznavanje visokih standarda poslovanja u Hotelijerstvu (4*,5*)
  • proaktivnost, orijentaciju na postignuće i rezultat, te izvrsne organizacijske sposobnosti
  • pozitivan stav, pragmatičan pristup i veliku fleksibilnost
  • pomoć, obuka i motiviranje suradnika
  • poznavanje rada na računalu u MS Office paketu

Nudimo Vam sljedeće:

  • zasnivanje radnog odnosa na neodređeno nakog zadovoljenog probnog rada na određeno u trajanju od tri mjeseca
  • iznadprosječna primanja
  • mogućnost osiguranja smještaja ili participacije u troškovima stanovanja
  • topli obrok
  • mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u karijeri

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i želite biti dio naše turističke obitelji, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem donje 'Brze prijave' zaključno do 10.04.2021. godine.

Više o nama na:
www.romana.hr