Voditelj carinskog odjela (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
02.02.2019.

Voditelj carinskog odjela odgovoran je za razvoj carinskih i trgovinskih rješenja u skladu s propisima u svim Kuehne & Nagel poslovnim jedinicama.

Opis posla:

  • provođenje i osiguranje optimalnih skladišnih procesa te kontrola carinskog skladišta (ulaz/izlaz)
  • poduzimanje mjera za unaprjeđivanje skladišne djelatnosti i rezultata
  • osiguravanje najviših standarda i optimiziranje procesa
  • organizacija i vođenje skladišta carinske robe, izrada godišnjeg plana te vođenje evidencija
  • praćenje troškova i optimiziranje troškovne strukture odjela
  • praćenje pokazatelja uspješnosti i razine realizacije planova te evaluiranje rezultata
  • kontaktiranje sa strankama/Carinskom upravom, razvijanje postojećih projekata, analiziranje cijena, izrada ponuda, praćenje tržišnih trendova
  • sudjelovanje u analizi tržišta i potencijalnih klijenata

Uvjeti:

  • Srednja ili visoka stručna sprema odgovarajućeg smjera
  • Položen ispit za ovlaštenog carinskog deklaranta
  • 2-5 godina iskustva rada u ugovornoj logistici
  • 3-5 godina iskustva u vođenju ljudi
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Izvrsno poznavanje Engleskog jezika u govoru i pismu

Što nudimo:

  • Voditeljska pozicija
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok 6 mjeseci
  • Stimulativna primanja ovisno o osobnom učinku
  • Mogućnost profesionalnog i osobnog unapređenja

Prijave molim šaljite na [email protected] do 02.02.2019. s naznakom Voditelj carinskog odjela (m/ž)odjela – Sveta Nedelja ili putem on-line prijave na jobs.kuehne-nagel.com