Viša medicinska sestra/ viši medicinski tehničar  HZZ OGLAS

Naš dom 365 društvo s ograničenom odgovornošću za smještaj starijih osoba i osoba s invaliditetom
Mjesto rada:
Možđenec
Rok prijave:
28.04.2023.

Mjesto rada:
MOŽĐENEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: MOŽĐENEC 13, 42 220 NOVI MAROF
mobitel: 098 1780634
pisana zamolba: Možđenec 13, 42 220 Novi Marof
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: poslovi medicinske sestre/tehničara u Domu za starije i nemoćne osobe Dragica. Naručivanje, priprema i dijeljenje terapije; njega, kupanje, brijanje, rezanje noktiju i presvlačenje korisnika. Presvlačenje krevetnine, dezinfekcija noćnih ormarića, stolova za hranjenje, kreveta. Pražnjenje i dezinfekcija noćnih posuda. Hranjenje nepokretnih korisnika. Odnošenje rublja u praonicu - slaganje i vraćanje čistog rublja korisnicima.
Uvjeti: viša odnosno prvostupanjska sprema. Posjedovanje važeće licence odnosno odobrenja za samostalan rad.
Poslodavac traži savjesno i odgovorno obavljanje poslova te empatično i uljudno ponašanje prema korisnicima.
Važno je dobro funkcioniranje i komuniciranje unutar radnog kolektiva.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130078722
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje