Trgovac za prodaju sladoleda (m/ž)

Mjesto rada:
Sezona - Priobalje
Rok prijave:
17.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražiš sezonski posao koji nudi odlična primanja, vrhunsku radnu atmosferu i dane ispunjene slatkim zadovoljstvom? Pridruži nam se, postani dio priče koja osvaja Hrvatsku i uživaj u vrhunskom prirodnom sladoledu!

aROMA Global d.o.o. je sinonim za potpuno prirodni, artizanski gelato i vodeći brend u ovoj djelatnosti na području Hrvatske i regije. Trenutačno, aROMA gelato je dostupan na 8 lokacija u Hrvatskoj, od Istre do Dubrovnika i Hvara, a imamo ambiciozne planove širenja zahvaljujući kojima ćemo u narednih 5 godina biti prisutni na više od 100 lokacija u zemlji te proširiti doseg i u inozemstvo.

Ponosimo se našom radnom atmosferom te kvalitetnim, partnerskim odnosom s djelatnicima. Po čemu smo posebni?

- Vjerujemo da su naši djelatnici najbolji ambasadori našeg brenda i da zadovoljni zaposlenik znači i zadovoljne kupce
- Uz natprosječna osnovna primanja, kvalitetan rad dodatno nagrađujemo
- Sezonskim zaposlenicima pružamo komforan smještaj i plaćene troškove dolaska u mjesto rada na početku sezone te povratka kući na kraju sezone
- Nudimo edukacije i stalne prilike za napredak
- Proizvodimo vrhunski sladoled zbog kojeg će svaki radni dan biti „la dolce vita“ :)

Pojačavamo naš tim i tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Zadar, Jezera Murter, Biograd na Moru, Bol na Braču, Stari Grad Hvar, Senj, Krk, Lovran, Pula, Verudela, Novigrad (Istarski), Umag, Umag-Stella Maris

Opis posla:
- aktivno sudjelovanje u prodaji proizvoda
- izlaganje i prezentiranje asortimana
- rad na blagajni
- ljubazno i kulturno ophođenje prema kupcima
- održavanje higijenskih standarda
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet
- fleksibilnost rada u smjenama, vikendima, tijekom sezone
- odgovornost prema poslu i orijentacija na kupca
- timski rad, kreativnost i urednost pri radu
- volja i želja za stjecanjem novih znanja i izazova
- minimalno SSS
- samo punoljetne osobe

Što nudimo:
- rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
- plaća je 5.000 kuna neto (uz bonuse koji se isplacuju neovisno o prometu/postotku – za 05.mj 250kn, 06.mj 750kn, za 7.mj 1250kn, za 8.mj 1250kn, za 9.mj 750, za 10.mj 250kn)
- plaćeni smještaj i putni troškovi za djelatnike zaposlene izvan mjesta stanovanja
poticajnu zabavnu radnu atmosferu i odlične kolege u timu
- rad od 6/7h dnevno, 6 dana u tjednu, 1 dan slobodan
potičemo zapošljavanje ljudi u timu (prijateljice, prijatelji, sestre, kolegice i sl.) s kojima biste radili u istoj smjeni i/ili po dogovoru s ostalim kolegama
- neprekidno stručno usavršavanje i mogućnost rada tijekom cijele godine

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem linka za prijavu.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola