Traffic i community manager / Copywriter (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslovno konzilijarni centar u Zagrebu traži web administratora s iskustvom u održavanju postojećih, te osmišljavanju i izradi novih online projekata, vezanih isključivo za šire projekte tvrtke.

Traffic i Community Manager za vlastite projekte tvrtke i klijente tvrtke-kćeri, organska pretraživačka optimizacija za vlastite portale tvrtke, sukreacija marketinške strategije tvrtke i kreacija SEO/SEM -a , poznavanje off site optimizacije kroz gradnju linkova (link building) - održavanje postojećih linkova s portalima, kao i pronalazak novih partnera za potrebe izmjene sadržaja, linkova i rss bannera, poznavanje alata i tehnika community managementa kroz osmišljavanje online kampanja na društvenim mrežama (Facebook, Instagram, Youtube), postavljanje google adwords i adsense oglasa, poznavanje i primjena google analytics i ostalih statističkih alata, postavljanje newsletter kampanja
Posebne pogodnosti:
Osobno i profesionalno usavršavanje ( marketing i web edukacije, NLP akademija) , rad u stimulativnom okruženju, izrada društveno korisnih projekata, rad za stalno
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, honorarni posao / freelance, student servis, praksa
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Traffic i Community Management

Osnovni uvjeti:
- VSS - (tehničko, društveno ili prirodoznanstveno usmjerenje), iskustva rada na istim ili sličnim poslovima; razumijevanje SEO i SEM pravila, vladanje Google alatima (Analytics, AdWords i AdSense); ECDL napredna znanja (certifikat nije potreban, ali znanja EXcel-a su obavezna)
- Visok stupanj kreativnosti, analitičnosti i samostalnosti, kao i spremnost timskom radu su faktori odluke za pridruživanje našem timu, kao i spremnosti radu na sebi.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine