Tehničar za održavanje dječjih aparata za zabavu (m/ž)

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Za našeg klijenta, uspješnu tvrtku u kontinuiranom razvoju koja je vlasnik aparata za dječju zabavu u svim većim trgovačkim centrima u Hrvatskoj, zbog širenja opsega posla tražimo novu osobu na poziciji:

Lokacija: Zagreb (terenski rad)

OPIS POSLA:

  • Izvođenje manjih popravaka i održavanje aparata
  • Dopunjavanje proizvoda prema potrebi
  • Prikupljanje i sigurno rukovanje novcem
  • Pomoć u upravljanju zalihama
  • Redovito ispunjavanje izvješća i evidencija o statusu automata
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog

NAŠI UVJETI:

  • Srednja stručna sprema tehničkog smjera
  • Poželjno je prethodno iskustvo u sličnim poslovima, ali nije uvjet
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Razvijene vještine korisničke podrške
  • Samostalnost i preciznost u obavljanju svakodnevnih zadataka

ŠTO MI NUDIMO TEBI?

  • Atraktivan financijski paket
  • Radno vrijeme u jednoj smjeni (08:00 - 16:00)
  • Ugovor izravno na klijenta na neodređeno vrijeme s probnim radom od 3 mjeseca
  • Službeni automobil 24/7 i pokrivene troškove goriva
  • Ugodnu i motivirajuću radnu okolinu
  • Dugoročan posao u stabilnoj tvrtki

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis. Javit ćemo Vam se u što kraćem roku.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.