Tehničar u IT – Senior i Junior (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Callidus GRUPA d.o.o.
Specijalisti smo za projektiranje i izvođenje infrastrukturnih ICT rješenja. Firma smo s konstantnim rastom, kako u poslovnim rezultatima tako i brojem zadovoljnih klijenata, brojem projekata i povećanjem našeg uspješnog tima. Trenutno brojimo tim od 20 mladih izuzetnih stručnjaka, a u potrazi smo i za još puno mladih talenata!
Nudimo priliku zapošljavanja na dinamičnom i izazovnom ICT tržištu, vrhunskim stručnjacima s iskustvom i visokim ambicijama, ali i one tek na početku razvoja svoje karijere.

OPIS POSLA
- obavljanje informatičke korisničke podrške i servisa prve razine udaljenim pristupom i na lokaciji
- pomoć sistem i mrežnim administratorima oko poslova održavanja, vršenje administracije manje zahtjevnih ITC sustava i proaktivno održavanje istih
- implementacija, administracija i održavanje komunikacijskih rješenja (VOIP i UC)
- pomoć ostalim odjelima kod implementacije IT infrastrukturnih rješenja
- komunikacija sa klijentima
- samostalno instaliranje i servisiranje PC računala, printera i ostalih jednostavnijih IT sustava
- izrada dokumentacije
- istraživanje i učenje novih tehnologija
- dodatne odgovornosti za poziciju senior

KLJUČNE RIJEČI:
IT, ICT, stručno, tehničar, informatika, informatički, helpdesk, podrška, VOIP, SIP, telekomunikacije, telefonija, komunikacije, Mreže, mrežni, Administrator, Inženjer, network, networking
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO
- prilika za rad sa najmodernijim tehnologijama
- mogućnost učenja/stručnog usavršavanja uz poticajnu atmosferu i mentorstvo
- mogućnost napredovanja i razvoja u smjeru interesa
- stimulativni rad sa timom stručnjaka u kojem ćete imati priliku svoj osobni profesionalni razvoj dići na osjetno viši nivo
- prijateljsko okruženje i visok stupanj entuzijazma
- priliku da se razvijate i budete uspješni zajedno s nama
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
- razumijevanje mrežnih tehnologija i terminologija
- poznavanje PC računala i klijentskih Microsoft Windows sustava
- poznavanje rada klijentske periferije (monitori, pisači, itd…)
- razumijevanje ICT terminologije
- visoka razina samoorganizacije
- odgovoran pristup poslu i zadacima

PREDNOSTI
- bilo kakvi IT certifikati
- poznavanje MS Server sustava
- poznavanje i iskustvo u VoIP tehnologijama

PITANJA:
1. Opišite ukratko svoja znanja i iskustva iz domene profesionalne informatike
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina