Tehničar/ka sustava tehničke zaštite i upravljanja  HZZ OGLAS

"PORETTI" Obrt za ugradnju i servisiranje alarmnih sistema, video nadzora i interfoona, Pula, Koparska 19, vl. DAVOR POROPAT
Mjesto rada:
Pula-Pola
Rok prijave:
31.03.2024.

Mjesto rada:
PULA-POLA, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike računalne mreže
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLA:
- puštanje u rad i programiranje sustava tehničke zaštite, upravljanja i pametnih kuća svjetski poznatih brandova
- održavanje i servisiranje sustava te otklanjanje kvarova
- pružanje tehničke podrške korisnicima lokalno i na daljinu
- rad na području Istarske županije; radno vrijeme : ponedjeljak - petak od 08:00 -16:00

UVJETI:
- SSS/VŠS elektrotehničkog ili drugog tehničkog smjera
- samostalnost i stručnost prilikom obavljanja zadataka
- poznavanje rada računalnih mreža (osnovno / napredno), informatička pismenost, rad na računalu
- poželjno 2 godine radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije obavezna
- poželjna licenca zaštitara - tehničara ali nije uvjet

NUDIMO :
- rad u stabilnoj tvrtki sa 28 godina iskustva
- rad u odvažnom i ustrajnom timu profesionalaca
- stalni radni odnos uz probni rad
- poticajan dohodak
- profesionalni napredak uz interno stručno usavršavanje i edukacije
- rad s najmodernijim tehnologijama svjetski poznatih brandova
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141181212
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje