Tajnik/ca sindikata  HZZ OGLAS

ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike access
excel
osnove korištenja računala u Windows okruženj
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Šubićeva 42/2, 10000 Zagreb
Ostale informacije:
Sukladno odredbama Statuta Sindikata zaposlenika u hrvatskom školstvu Preporod, raspisuje se natječaj za radno mjesto : Tajnice/ka Sindikata-na neodređeno, puno radno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci- 1 izvršitelj/ica
Opis posla: Traži se zaposlenica/k koji je ažuran, ima iskustva u poslovima tajništva te može pridonijeti učinkovitom i stabilnom administrativnom sustavu. Posao je dinamičan, zahtjeva putovanja i dobre organizacijske vještine. Ažurnost je prioritet u obavljanju poslova za ovog poslodavca kao i fleksibilnost prema radnom vremenu. Odgovornost u vođenju poslovanja je potrebna.
Podaci o natječaju: Uz vlastoručno potpisanu prijavu i životopis kandidati su obvezni priložiti: -motivacijsko pismo -presliku dokaza o stupnju i vrsti stručne spreme, -presliku dokaza o hrvatskom državljanstvu ili osobne iskaznice, -elektronički zapis o radno-pravnom statusu u izvorniku, -uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak u izvorniku (ne starije od 6 mjeseci). Urednom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju te koja je vlastoručno potpisana. Kandidati potrebne dokumente dostavljaju u neovjerenim preslikama, a nakon odabira kandidata, prije potpisivanja ugovora o radu, odabrani kandidat će dostaviti originale dokumenata ili ovjerene preslike. Kandidat koji nije podnio pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj. Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu Sindikata: Zagreb, Šubićeva 42/2 s naznakom “ za natječaj.- tajnice/ka sindikata” Natječajna dokumentacija neće se vratiti kandidatima. Prijave se podnose u roku od osam (8) dana od dana objave natječaja na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Kandidati će biti pravovremeno obaviješteni putem e-mail adrese o terminima održavanja intervjua koju navedu u natječajnoj dokumentaciji. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice sindikata/ www.sindikat-preporod.hr
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128529444
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje