Tajnica / Tajnik

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
25.03.2020.

JEGER D.O.O. - EKSKLUZIVNA DISTRIBUCIJA I MALOPRODAJA
MODNIH MARKI OBUĆE I ODJEĆE TRAŽI: :

TAJNICA/TAJNIK (ž/m)

Radno mjesto: Sveta Nedelja (10431)

Opis posla:
  • vođenje i održavanje dnevnih zadataka
  • zaprimanje i kontaktiranje sa poslovnim partnerima i maloprodajnim jedinicama
  • slanje i realiziranje narudžbi i kontrola istih
  • vođenje robnog knjigovodstva i poznavanje web shop prodaje
Uvjeti:
  • srednja stručna sprema/VSS
  • napredno poznavanje MS Office paketa
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • najmanje 3 godine iskustva za traženo radno mjesto
  • vozačka dozvola B kategorije (vozačko iskustvo)
Vještine:
  • Word, Excel, Outlook, Powerpoint

Zamolbu sa životopisom poslati do 25.03.2020. putem Brze prijave.

JEGER d.o.o.
Industrijski odvojak 1
Novaki
10431 Sveta Nedelja