Suradnik za compliance farmakovigilanciju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PLIVIN uspjeh je njihova zasluga. Već generacijama.

TIJEKOM LIJEČENJA BILO KOJIM LIJEKOM, UVIJEK POSTOJI
RIZIK NASTANKA NUSPOJAVA. FARMAKOVIGILANCIJA JE VRLO VAŽNO PODRUČJE KOJE OSIGURAVA PRAVOVREMENO OTKRIVANJE, PROCJENU, RAZUMIJEVANJE I SPRJEČAVANJE NUSPOJAVA LIJEKOVA. DOBRO OSMIŠLJEN SUSTAV FARMAKOVIGILANCIJE JE ZAKONSKA OBAVEZA, ALl I ETIČKI IMPERATIV SVAKE MODERNE FARMACEUTSKE KOMPANIJE. OD NAS SE OČEKUJE KONTINUIRANI STRUČNI RAZVOJ TE RAZVIJEN OSJEĆAJ ODGOVORNOSTI l ETIČNOSTI, JER IZA SVAKE NUSPOJAVE SU LJUDI, NAŠI BOLESNICI KOJI S POVJERENJEM UZIMAJU NAŠE LIJEKOVE. U POZITIVNOM l INTERNACIONALNOM OKRUŽENJU SVAKODNEVNO
SE PROFESIONALNO RAZVIJAMO I UČIMO TE SVOJIM ZNANJEM l ISKUSTVOM DOPRINOSIMO ZAJEDNIČKOM CILJU KOMPANIJE-SIGURNI! UČINKOVITI LIJEKOVI KOJI ĆE POBOLJŠATI ZDRAVLJE I KVALITETU ŽIVLJENJA SVAKOG NAŠEG BOLESNIKA.

Zapošljavamo

SURADNIKA ZA COMPLIANCE ZA FARMAKOVIGILANCUU
(m/ž)
(mjesto rada Zagreb)

Vaš profil
Vaše odgovornosti uključivat će:
• suradnju na projektima iz područja compliance-a
{Compliance podrazumijeva usklađenost sa zahtjevima
regulatornih tijela te internim standardima}
• pripremu, provođenje i praćenje internih inspekcija za
farmakovigilanciju
• pripremu i praćenje inspekcija od strane regulatornih tijela
• sudjelovanje u pisanju i procjeni standardnih operativnih procedura
• osiguravanje potrebnih materijala, postupaka i
procedura za edukacije iz područja farmakovigilancij.e za Tevine zaposlenike diljem svijeta
• koordinaciju glavnog spisa o farmakovigilancijskom sustavu
• compliance praćenje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ili minimalno 300 ECTS - farmacija, medicinska biokemija, medicina, stomatologija, veterina, kemija, biologija, prehrambena biotehnologija te ostale srodne struke
• posjedovanje relevantnog radnog iskustva i poznavanje
internacionalne regulative u području farmakovigilancije
predstavljat će prednost
• razumijevanje potreba za standardizacijom u internacionalnom okruženju
• odlično znanje engleskog jezika
• odlično znanje MS Office paketa
• razvijene interpersonalne i komunikacijske vještine

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz
svih područja -postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite do 25. travnja putem:

LINKA ZA PRIJAVU

Posjetite nas na Linkedin.
Za sve dodatne informacije slobodno nam se obratite na telefon +385 (O) 1 372 4988.

Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave pristigle elektronskim putem.

Postanite i Vi dio PLIVINOG tima