Suradnik u porezno - savjetničkom uredu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Društvo PKF Tax Consulting Antičić je specijalizirano društvo za porezna pitanja koje je zajedno s povezanim društvima PKF Forenzika Prima i PKF Knjigovodstvo Prima čini dio međunarodne grupacije PKF.

Zbog potreba poslovanja tražimo osobu za radno mjesto:

Suradnik u porezno-savjetničkom uredu (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (uključivo poslove u računovodstvu)
- završen fakultet ekonomskog smjera
- dobro poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa je prednost
- razvijene pismene vještine
- napredno korištenje Office paketa
- obavezno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poželjno znanje talijanskog jezika u govoru i pismu
- organiziranost, ažurnost, točnost
- samostalnost i komunikativnost
- motiviranost za rad i učenje
- posjedovanje dozvole B kategorije i aktivna vožnja

Napomena:
Kandidati koji zadovoljavaju uvjete oglašenog radnog mjesta bit će kontaktirani.
Kandidatima koji ne budu kontaktirani u roku od deset dana od isteka oglasa ovim putem se zahvaljujemo na prijavi.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski (napredno), talijanski (prednost)
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno