Suradnik u odjelu tehnike (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BIPA je lanac drogerija unutar REWE grupe koja sa svojih 330.000 zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. Budući da BIPA svoje uspješno poslovanje intenzivno širi na hrvatsko tržište u potrazi smo za novim članom tima.

Vaši glavni zadaci biti će:
• odgovornost za održavanje postojećih poslovnih prostora
• kontrola i praćenje budžeta za održavanje, uključujući ugovore za servisiranje i održavanje, kao i operativne troškove
• priprema i vođenje investicijskih projekata prema potrebi
• suradnja s državnim i javnim tijelima te arhitektima pri ishođenju projektne dokumentacije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• minimalna SSS tehničkog smjera
• iskustvo rada na istim ili sličnim pozicijama
• izvrsne analitičke i organizacijske vještine
• izražena proaktivnost i orijentiranost na ciljeve
• aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika (poznavanje njemačkog jezika je prednost)
• informatička pismenost (MS Office, AutoCAD)
• spremnost na putovanja radi obilazaka prodavaonica
• vozačka dozvola B kategorije.

Zašto baš BIPA? Jer Vam nudimo:
• biti dio uspješnog međunarodnog tima
• ugodno i poticajno radno okruženje
• stručno usavršavanje te razvoj postojećih kompetencija i znanja
• sigurno radno mjesto s redovitim primanjima
• aktivan utjecaj na oblikovanje radne okoline.

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, očekujemo Vašu prijavu!

Prijava uključuje zamolbu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku.

Prijaviti se možete do 08.02.2016. putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro