Student/ica za rad u uredu

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.06.2019.

MANEO CONSULTING d.o.o. renomirana je tvrtka s višegodišnjim iskustvom u poslovnom consultingu. U naša 2 ureda 10 zaposlenih, te preko 1000 klijenata.

Za potrebe našeg ureda u Zagrebu tražimo studenta/studenticu s izvrsnim poznavanjem rada na računalu (Excell).

Poželjni kandidat je organizirana osoba, predana poslu, analitična, proaktivna, motivirana rezultatom.

Opis posla:

  • Rad u Excellu
  • Unos u bazu podataka, evidentiranje i sortiranje podataka

Uvjeti:

  • Student/studentica sa odličnim poznavanjem rada na računalu (Excell)
  • Analitičnosti, sistematičnost, pedantnost

Nudimo:

  • Rad na određeno (cca 2 mjeseca) uz mogućnost angažmana i kasnije
  • Dogovor oko radnog vremena
  • Motivacijski bonus
  • Rad u poticajnom i ugodnom okruženju
  • Radno mjesto: Hoto tower, Savska 32