Stručnjak zaštite na radu II. stupnja (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
13.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo vodeća europska tvrtka koja se bavi prerađivanjem stakla za potrebe u građevini. Surađujemo s vodećim proizvođačima prozora i staklenih fasada. Za obradu stakla koristimo vrhunske strojeve i najnapredniju tehnologiju. Implementirali smo sustav prilagodljiv individualnim potrebama svakog klijenta te nastavljamo s povećanjem proizvodnih potencijala.

Za rad u našoj novoj tvornici na području Republike Hrvatske tražimo kandidate za poziciju:

Stručnjak zaštite na radu II. stupnja

OSOBA ZAPOSLENA NA OVOM RADNOM MJESTU BIT ĆE ODGOVORNA ZA SLJEDEĆE:

• stručna pomoć poslodavcu i njegovim ovlaštenicima, radnicima u provedbi i unapređivanju zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša,
• sudjelovanje u stvaranju i nadzor nesmetanog funkcioniranja sustava upravljanja zaštitom na radu, zaštitom od požara i zaštitom okoliša,
• praćenje i provođenje zakonskih propisa i korporativnih pravila iz područja zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša, te osiguranje i nadzor njihove provedbe u poslovanju,
• osposobljavanje radnika, poslodavca i ovlaštenika za rad na siguran način
• prikupljanje i analiziranje podataka u vezi s ozljedama na radu, priprema dokumentacije za prijavu ozljede na radu te izrada izvješća za potrebe poslodavca i nadležnih zavoda
• izrada procedura i radnih uputa te nadzor provedbe izdanih radnih uputa i procedura
• izrada plana evakuacije i spašavanja
• izrada i ažuriranje procjene rizika, izvođenje unutarnje revizije,
• kontrola indikatora iz područja zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša te izrada izvješća za Upravu
• suradnja s ostalim odjelima u Društvu
• suradnja s tijelima nadležnima za poslove inspekcije zaštite na radu, Hrvatskim zavodom za zaštitu zdravlja i sigurnosti na radu, specijalistom medicine rada te Zavodom za zaštitu okoliša i zaštite od požara
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
OD NAŠIH KANDIDATA OČEKUJEMO:
• VSS, diplomirani inženjer sigurnosti, smjer zaštite na radu ili struč. spec. ing. sec. (diploma Visoke škole) ili visoko obrazovanje tehničkog usmjerenja (dipl.ing.el., dipl.ing. preh.tehnologije, dipl.ing.stroj., kemijska ili biotehnološka struka)
• položen državni stručni ispit iz zaštite na radu (opći i posebni dio)
• položen državni stručni ispit iz zaštite od požara
• položen stručni ispit iz zaštite okoliša
• radno iskustvo najmanje 4 godine na poslovima zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno)
• poznavanje važećih zakona i podzakonskih akata iz područja zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša.
• iskustvo u izvođenju unutarnje revizije
• dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje Microsoft Office programa
• samostalnost u radu i i sposobnost rješavanja problema pod pritiskom vremena
• komunikativnost i fleksibilnost,
• dostupnost
• vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO:

• rad u Društvu sa stabilnom pozicijom na tržištu
• mogućnost osobnog rasta i stjecanje radnog iskustva u međunarodnom radnom okruženju
• priliku za rad u posvećenom, iskusnom i profesionalnom timu stručnjaka

Zainteresirane kandidate molimo da pošalju motivacijsko pismo, životopis te dokaze o stečenoj stručnoj spremi i svim položenim ispitima/dodatnim usavršavanjima.
Životopis na engleskom jeziku je poželjan ali nije uvijet.

Molimo Vas da uz prijavu dodate sljedeće :„U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka (izvorno: Dnevnik Zakona Republike Poljske 2002/101/926 izdan na dan 29.08.1997.) ovim putem pristajem da se moji osobni podaci koriste za potrebe natječaja”.
Samo odabrani kandidati bit će kontaktirani.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine