Stručnjak za razvoj kadrova (m/ž)

Mjesto rada:
Trnovec Bartolovečki
Rok prijave:
30.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inozemnim tržištima. Jedan smo od vodećih proizvođača kožnih sjedala za europsku automobilsku industriju.

Tražimo osobe koje odmah mogu započeti s radom na radnom mjestu:

STRUČNJAK ZA RAZVOJ KADROVA (m/ž)
-mjesto rada Trnovec Bartolovečki-

Radni zadaci koji Vas očekuju:
• Utvrđivanje potreba za zapošljavanje sukladno aktualnim potrebama i razvojnim planovima
• Aktivno traženje kandidata za zaposlenje putem medija, suradnjom sa Zavodima za zapošljavanje te headhunting agencijama
• Testiranje i selekcija kandidata za zaposlenje
• Priprema dokumentacije potrebne za zapošljavanje
• Utvrđivanje razvojnih potencijala zaposlenika te shodno tome i planova školovanja
• Organizacija školovanja i treninga zaposlenika i praćenje uspjeha školovanja
• Praćenje i unapređivanje razvoja karijera zaposlenika
• Prezentacija poduzeća po školama, fakultetima, zavodima za zapošljavanje i sajmovima poslova
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kvalifikacije za ovaj posao su:
• VŠS, VSS društvenog smjera
• Znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
• Odlično poznavanje MS Office- a (naročito Excel)
• Relevantno radno iskustvo u regrutaciji i selekciji kadrova od minimalno 1 godine
• Prednost je poznavanje rada u SAP-u
• Vozačka dozvola B kategorije

Od svih kandidata očekujemo:
• Visoki stupanj savjesnosti i predanosti poslu
• Organiziranost, komunikativnost i timski rad
• Sistematičnost i analitičnost
• Spremnost za dodatno školovanje, obučavanje i usavršavanje

Novim članovima našeg tima nudimo :
• Redovita primanja i stimulacije
• Stručnu obuku i stručno usavršavanje te mogućnost napredovanja u karijeri
• Rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti (samoinicijativu, odgovornost i kreativnost)
• Svestrane i odgovorne zadatke u međunarodnom i dinamičnom okruženju

Kod prijave obavezno navesti šifru oglasa PO11HR.
Molbu sa životopisom i svom relevantnom dokumentacijom poslati na e-mail: [email protected] . Ostale infomacije na broju tel: 042/404-692 ili 042/404-694.
Molbe koje ne zadovoljavaju uvjete ovog natječaja razmatrat ćemo za druga radna mjesta prema potrebi.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina