Stručni suradnik za investicije i razvoj (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.11.2018.

Mlinar d.d. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta.

Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Radi daljnjeg razvoja i unapređivanja poslovanja želimo proširiti postojeći tim osobom na poziciji:

[Mjesto rada: Zagreb]

Opis posla:

  • sudjelovanje u izradi projektnih rješenja
  • izrada nacrta
  • praćenje natječaja za zakup prostora
  • provođenje izmjere prostora (interijer i eksterijer)
  • odgovornost za praćenje rokova realizacije projekata
  • ishođenje svih potrebnih dokumenata i dozvola
  • ishođenje potrebnih infrastrukturnih priključaka
  • komunikacija i koordinacija izvođača radova, odgovornost za praćenje rokova
  • komunikacija i suradnja s dobavljačima opreme
  • ostali poslovi u okviru opisa radnog mjesta

Uvjeti:

  • VŠS/VSS, završen Građevinski ili Arhitektonski fakultet
  • minimalno 2 godine iskustva rada na sličnim poslovima
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • dobro poznavanje rada u AutoCAD-u
  • aktivno korištenje MS Office paketa
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na povremeni terenski rad u zemlji i inozemstvu
  • preciznost, sistematičnost i naglašene organizacijske vještine
  • spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Nudimo Vam zaposlenje u najsnažnijoj pekarskoj grupaciji u regiji, sigurna primanja i poticajno radno okruženje. Pridružite nam se i budite zaslužni za razvoj najmodernije pekarske industrije u regiji.

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme uz probni rad 6 mjeseci

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave do 27.11.2018.