Stručni suradnik za farmaceutsku tvrtku (m/ž)

Mjesto rada:
Primorsko-goranska županija / Rijeka
Rok prijave:
28.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NAaton HR traži za klijenta:

[Primorsko-goranska županija / Rijeka]
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
- VSS, završena medicina, farmacija, biokemija, veterina, stomatologija
- iskustvo rada kao medicinski predstavnik 3-6 godina za generičku ili inovativnu tvrtku
- obilazak specijalista, opće prakse i ljekarni te poznavanje ključnih ljudi na istim
- znanje engleskog jezika, MS Office
- komunikativnost, prodajne vještine
- B-kategorija, spremnost rada na terenu
- poznavanje pulmoloških lijekova te rad s istima je veliki plus
- spremnost na učenje i različitost prodajnog programa

Uvjeti rada: na razgovoru s HR menadžerom.

Početak rada: po dogovoru, mogućnost od 09-2014.

Molimo kandidate koji zadovoljavaju gore navedene uvjete da nam pošalju svoj detaljan CV na engleskom jeziku te preporuke – ukoliko ih imaju.

Kandidati koji NE zadovoljavaju uvjete edukacije ili iskustva neće moći biti uzeti u obzir.

Svoj CV i prijavu možete poslati na:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B