Stručni suradnik u računovodstvu i financijama (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.12.2018.

Cammeo Franšiza d.o.o.
podružnica Zagreb
D.T. Gavrana 15, Centar Bundek
www.cammeo.hr

STRUČNI SURADNIK U RAČUNOVODSTVU I FINANCIJAMA (M/Ž)
[Zagreb]

Opis posla:

  • Rukovođenje knjigovodstvenim obavezama poduzeća
  • Kontrola blagajničkog poslovanja
  • Asistiranje u unosu podataka u bazu Synesis
  • Asistiranje u izradi plana za obračun plaće
  • Izrada JOPP, izvoda, knjiženja prometa, URA/IRA...
  • Izrada izvještaja obračuna plaća
  • Izrada ostalih izvještaja prema nalogu poslodavca
Uvjeti:
  • Na oglas se mogu prijaviti ekonomisti sa završenom stručnom spremom: SSS/VŠS/VSS
Nudimo:
  • Nudimo kvalitetnu edukaciju djelatnicima uz mentora koji nemaju staža struci za navedene poslove
  • Plaćene troškove prijevoza i naknada od zavoda za SOR
  • Mogućnost daljnjeg zapošljavanja i napredovanja
  • Stimulacije za dobro odrađene edukativne zadaće

Molimo prijavite se Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
do 28.12.2018.