Stručni suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Bjelovar
Rok prijave:
29.06.2019.

MANEO CONSULTING d.o.o. renomirana je tvrtka s višegodišnjim iskustvom u poslovnom consultingu. U naša 2 ureda imamo 10-ak zaposlenih, a svakodnevno surađujemo s brojnim revizorima, javnim bilježnicima, odvjetnicima, stečajnim upraviteljima, ali i bankama i državnim institucijama. Tvrtka ima preko 1000 kako starih, tako i novih klijenata iz različitih gospodarskih djelatnosti.

Za potrebe našeg ureda u Bjelovaru tražimo stručnog suradnika (m/ž).

Poželjni kandidat je organizirana osoba, predana poslu, analitična, proaktivna, motivirana rezultatom.

Opis posla:

  • Priprema i analiza podataka
  • Izrada dokumentacije, implementacija i praćenje
  • Komunikacija s klijentima i institucijama
  • Koordinacija aktivnosti unutar pojedinog predmeta

Uvjeti:

  • Poželjno VSS - ekonomskog usmjerenja
  • Minimalno godina dana radnog iskustva
  • Analitičnosti, sistematičnost i komunikativnost
  • Pravovremenost i točnost u poštivanju rokova
  • Usmjerenost na rezultate
  • Sklonost timskom radu

Nudimo:

  • Rad na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • Službeni laptop i mobitel
  • Mogućnost dodatnih edukacija
  • Slobodne vikende
  • Motivacijski bonus na plaću za ostvareni rezultat
  • Rad u poticajnom i ugodnom okruženju