Stručni suradnik/ica u službi proizvodnje i tehničkih poslova  HZZ OGLAS

Poslodavac:
IGMA industrija građevnog materijala, d.o.o.
Mjesto rada:
Koprivnica
Rok prijave:
27.03.2023.

Mjesto rada:
KOPRIVNICA, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: CIGLANA 10, KOPRIVNICA
pisana zamolba: CIGLANA 10, KOPRIVNICA
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://www.nexe.hr/karijera/strucni-suradnik-u-sluzbi-proizvodnje-i-tehnic
Ostale informacije:
U cilju jačanja profesionalnog tima traže svi oni koji žele perspektivan i izazovan posao uz stalnu mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja prema svim najnovijim postignućima i standardima struke:

Stručni suradnik u službi proizvodnje i tehničkih poslova –(m/ž) – 1 izvršitelj

Mjesto rada: Koprivnica
Opis poslova: Planiranje, analiziranje, nadzor i optimiranje tehnoloških procesa u proizvodnji Sudjelovanje u planiranju i realizaciji investicijskih projekata Sudjelovanje u organiziranju rada odjela održavanja Sudjelovanje u planiranju i provođenju godišnjeg remonta postrojenja i mehanizacije Sudjelovanje u planiranju i optimiranju troškova proizvodnje Sudjelovanje u ishođenju svih potrebnih dozvola za istraživanje, pripremu i eksploataciju mineralne sirovine Sudjelovanje u ishođenju i izradi prostorno-planske i rudarske dokumentacije u svrhu ishođenja koncesije Sudjelovanje u rješavanju imovinsko-pravnih odnosa

Uvjeti: završena viša/visoka stručna sprema ili minimalno 180 ECTS – rudarski ili strojarski smjer Vozačka dozvola B kategorije Napredno korištenje MS Office, AutoCad-a Aktivno poznavanje stranog jezika – engleski/njemački
Ponuda poslodavca: Putni troškovi dolaska na posao i odlaska s posla Regres, božićnica, jubilarne nagrade, nagrada za radne rezultate Dinamično okruženje, kontinuirano stjecanje znanja, napredovanje u karijeri
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131264401
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje