Spremač / Spremačica - Sobar / Sobarica

Mjesto rada:
Vrsar, Primošten
Rok prijave:
24.04.2019.
Plaća:
664 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
AFM d.o.o. je ugledna domaća tvrtka čija je osnovna djelatnost pružanje usluga iz domene facility managementa i vođenja projekata koristeći tehnologiju, iskustvene smjernice i važeće europske norme.

Opis zaduženja radnog mjesta:
- rad na higijenskom održavanju soba, apartmana, mobilnih kućica, sanitarnih čvorova i okoliša ugostiteljskih objekata
- koordinacija aktivnosti s predstavnikom klijenta i pratećim servisnim službama

Traži se više izvršitelja/ica.
Posebne pogodnosti:
Vrsta zaposlenja:
- kontinuirani rad (stalni sezonski), garantiramo minimalno 7 mjeseci godišnje kontinuiranog rada na iduće 3 godine
- moguć dogovor o kraćem periodu rada za zainteresirane
- moguć neprekinuti radni odnos za pojedince koji se istaknu u radu
- puno radno vrijeme
- način rada: 2 smjene, po potrebi dvokratno
- stimulacija za dobar rad, ukupna mjesečna primanja do 5000 kn neto
- prehrana i smještaj na teret poslodavca
- zajednički smještaj vrlo blizu mjesta rada i prijevoz do mjesta rada
- kvalitetni uvjeti
- prehrana: 2 do 3 kvalitetna topla obroka (menija) dnevno, ovisno o lokaciji rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- radno iskustvo: barem jedna sezona na relevantnim poslovima

Od Vas tražimo:
- poštivanje našeg etičkog kodeksa (objavljen na web-stranicama)
- osobnu urednost i kulturu ophođenja s kolegama i turistima
- odgovornost prema potpisanom ugovoru i preuzetoj obvezi
- neupitnu zdravstvenu sposobnost
- uvjerenje o nekažnjavanju prije potpisa ugovora o radu
- prednost je posjedovanje vozačke dozvole

Ostalo:
- poželjno osnovno poznavanje nekog od stranih jezika, ali nije uvjet

Sve prijave će biti razmatrane u potpunoj povjerljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Molimo kandidate da pročitaju etički kodeks naše tvrtke na našim službenim web stranicama prije prijave.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon: +385 99 444 2035