Spremač/ica  HZZ OGLAS

Poslodavac:
INFOBIP d.o.o. za informatičke usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.08.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
6
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://jobs.smartrecruiters.com/oneclick-ui/company/Infobip/publication/cb1e6d98-2d29-4a2b-9d81-72ecd2580dc2?dcr_ci=Infobip
Ostale informacije:
Briga za zadovoljstvo zaposlenika je jedan od ključnih faktora našeg uspjeha i zato smo u potrazi za osobom koja je spremna posvetiti se čistoći i urednosti naših poslovnih prostora na način koji će osigurati ugodno radno okruženje za sve kolege i posjetitelje. Pozicija koju nudimo ima ulogu kreirati uredno, čisto i ugodno okruženje kako u uredskim prostorima tako i u smještajnim kapacitetima na kampusu u Zagrebu. Da biste se dobro snašli u ovoj ulozi, trebali biste imati prethodno iskustvo u istim ili sličnim poslovima te pokazati visoku razinu profesionalizma i posvećenosti detaljima. Kao dio tima zaposlenika na kampusu u Zagrebu imati ćete priliku raditi u dinamičnom i ugodnom okruženju s naglaskom na timski rad i kooperativnost.
Opis posla: Obavljati poslove čišćenja i pospremanja uredskih prostorija, stambenih prostora, zajedničkih dijelova zgrade i pripadajućeg dvorišta
Svakodnevno održavati čistoću pražnjenjem košara, usisavanjem, brisanjem podova, prašine sa stolova, radnih ploha i namještaja, čišćenjem paučine sa zidova
Svakodnevno održavati čistoću i higijenu sanitarnoga čvora
Održavati čistoću prozora i staklenih površina

Uvjeti: Minimalno 1 godina dokazanog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Prilagodljivost i fleksibilnost te spremnost na promjene opisa posla prema potrebi
Fleksibilnost, brzina, okretnost, orijentiranost na probleme i „can do, will do“ stav
Izrazito izražen fokus na detalje
Odgovornost i ažurnost u pristupu poslovnim aktivnostima
Reprezentativnost te profesionalan pristup poslu i kolegama/posjetiteljima
Sposobnost timskog rada
Dobre komunikacijske vještine

Poslodavac nudi: „onboarding“ program, interne edukacije, ostali edukativni resursi, e-učenje, vanjski treninzi, konstantno ulaganje u učenje i razvoj zaposlenika.
Plaća i ostali benefiti - konkurentna plaća, tim koji se brine za svu potrebnu opremu, team building eventi i druge organizirane aktivnosti...
Mjesto rada: Kampus Alpha Centauri, Utinjska ulica 29, Zagreb.
Molimo da se na posao prijavite isključivo putem linka za prijavu.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125231900
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje