Specijalist za poslovne procese - Business Process Specialist (m/ž)

Mjesto rada:
Đurđevac
Rok prijave:
31.03.2018.

Tvrtka Bauwerk Boen d.o.o. Đurđevac, članica Bauwerk Boen Grupe, traži visoko motivirane nove zaposlenike na radnom mjestu:

Specijalist za poslovne procese / Business Process Specialist (BPM-Specialist)

koji bi unaprjeđivao poslovne procese Bauwerk Boen grupe, povećavao učinkovitost i suradnju kako između odjela Bauwerk Boen d.o.o. Đurđevac tako i članica Grupe.

Prijave na e-mail adresu: [email protected]

Opis poslova:

  • Analiza i prilagođavanje poslovnih procesa i bilježenje tih procesa u softver,
  • Održavanje i poboljšavanje platforme za poslovne procese na način da se korisnicima dostavlja prilagođen sadržaj,
  • Potpora svim službama, kako Bauwerk Boen Đurđevac, tako i unutar cijele Grupe u smislu poboljšanja softverskog alata i svih drugih potreba
  • Suradnja sa službom zaštite na radu, zaštite od požara, zaštite okoliša, kontrolom kvalitete
  • Provođenje internih audita

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS tehničke struke
  • iskustvo rada sa bazama podataka, uvođenjem i održavanjem poslovnih procesa, poznavanje sustava kvalitete;
  • Vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • Aktivni korisnik MS Office-a

Što nudimo:

  • Sjajne mogućnosti za učenje i razvoj;
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja;
  • Razvoj stručnog znanja i individualnih kompetencija;
  • Rad u dinamičnoj, fleksibilnoj internacionalnoj razini

BAUWERK BOEN GROUP
www.bauwerk-boen.com