Specijalist za obračun plaća (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.09.2020.

Za našeg Klijenta, logističku firmu s dugogodišnjom tradicijom i prepoznatom kvalitetom, tražimo odgovornu i stručnu osobu za poziciju:

Mjesto rada: Zagreb

Opis radnog mjesta:

  • rad u odjelu obračuna plaća i kadrovske administracije
  • priprema podataka i dokumentacije za obračun plaća radnika
  • računanje iznosa plaća i odbitaka te unos podataka u SAP
  • provjeravanje prisustva, radnih sati i dodatnih naknada te njihova obrada u programu
  • redovito praćenje izmjena zakonodavnih propisa vezanih uz računovodstvo
  • izvršavanje obaveznih prijava/odjava na odgovarajuća osiguranja prilikom zasnivanja/prekida radnog odnosa

Uvjeti:

  • VI, V ili IV stupanj; ekonomsko ili drugo odgovarajuće usmjerenje
  • 2 do 3 godine radnog iskustva na poslovima obračuna plaća i kadrovske administracije
  • samostalnost i preciznost u radu
  • znanje rada u Office paketu (osobito Excelu)
  • poželjno prethodno iskustvo rada u programu SAP

Što nudimo:

  • probni rad 6 mjeseci, a zatim ugovor na neodređeno
  • klizno radno vrijeme između 7 i 16 sati
  • isplaćene putne troškove
  • isplaćen dodatak za prehranu
  • rad u stabilnom poduzeću
  • predviđen početak rada – odmah po dogovoru

Zainteresirane kandidate molimo da pošalju svoj životopis putem donje 'Brze prijave'.

Po završetku natječaja, povratno ćemo kontaktirati one koji odgovaraju traženim kriterijima te dogovoriti termin razgovora za posao.

Iskustva

Agencija za pronalaženje Kariera već više od deset godina zapošljava za najveća i najuspješnija poduzeća u regiji. Više od 2500 zaposlenika u regiji radi u jedanaest grana na 125 različitih lokacija.

Stručnost

Mi u Karieri znamo koji su zahtjevi radnog mjesta i kakve su želje poduzeća. Istodobno cijelo vrijeme uspostavljamo i održavamo kontakt sa širokom mrežom nadarenih ljudi s pojedinih područja. Pobjednička je kombinacija u pronalaženju kadrova poznavanje zahtjeva i želja poduzeća te znanja i sposobnosti ljudi.

Poznavanje trendova

Suradnja s Karierom omogućuje vam pristup različitim informacijama iz područja tržišta rada i prilika za zapošljavanje. lmamo informacije iz mnogobrojnih područja kadroviranja jer smo sastavni dio trendova zapošljavanja, odnosno stvaramo ih; koja se znanja ili vještine traže, koja su zanimanja budućnosti…

HSG Kariera d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA: 102-02/17-04/01; URBROJ: 524-04-02-01/2-17-2, izdanu 11. siječnja 2017. godine i evidentiranu pod brojem 142/17.