Specijalist / specijalistica za poslovne aplikacije-it business analyst  HZZ OGLAS

Poslodavac:
DELTRON d.o.o. za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.03.2023.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
putem linka: https://deltron.talentlyft.com/o/qYr/apply
Ostale informacije:
Opis radnog mjesta: Analiza postojećih procesa te predlaganje preporuka i davanje ideja za njihovo poboljšanje
Komunikacija s klijentima i kolegama u svrhu prikupljanja i analize njihovih potreba i zahtjeva
Izrada i raspisivanje zahtjeva klijenta/specifikacije projekta
Konceptualno i poslovno orijentirano osmišljavanje web projekata (web shopovi, web aplikacije, kompleksnije/naprednije web stranice)
Direktna komunikacija s razvojnim dobavljačima tijekom faze osmišljavanja i izrade rješenja
Osiguravanje da projektni zahtjevi i ciljevi budu odgovarajuće dokumentirani te da ukupno djelovanje tijekom projekta bude usmjereno prema njihovu ostvarenju
Osiguravanje učinkovite upotrebe resursa sa stajališta vremena, produktivnosti i efikasnosti u svrhu zadovoljenja projektnih zahtjeva
Praćenje i izvještavanje o napretku projekta, uključujući i realistična predviđanja o mogućem završetku i troškovima projekta
Osiguravanje prihvatljivog prijelaza projektnog produkta/rješenja u fazu produkcije i održavanja
Sudjelovanje u edukaciji novih djelatnika, širenje znanja suradnicima
Izvještavanje neposredno nadređenog o svom radu i rezultatima
Uvjeti: VŠS ili VSS tehničke struke
Najmanje godinu dana iskustva na istim ili sličnim poslovima
Vrlo dobro informatičko i digitalno znanje
Bazično poznavanje skriptiranja/programiranja
Dobro poznavanje osnova baza podataka i administracija
Znanje engleskog jezika u govoru i pismu
Posebno cijenimo: Organiziranost
Profesionalnost
Spremnost za rad u dinamičnom i profesionalno zahtjevnom okruženju
Izražena kreativnost u rješavanju poslovnih situacija
Usmjerenost ostvarivanju rezultata i planiranih ciljeva
Sklonost timskom radu
Odlične analitičke i organizacijske vještine
Proaktivnost i ustrajnost u svakodnevnom radu
Otvorenost i ambicija za kontinuiranim učenjem
Nudimo: Odličnu atmosferu na poslu, dobre odnose, timski duh i kohezivnost timova
Dinamičnu i izazovnu radnu okolinu - s nama nikad nije dosadno
Mogućnost učenja, doeduciranja i napredovanja
Mogućnost promjene odjela unutar firme i educiranje za te svrhe
Nagrade za poslovne uspjehe, postignuća i trud
Dodatno zdravstveno osiguranje
Plaćen vrtić za djecu naših zaposlenika
Klizno radno vrijeme
Rad od kuće u dogovoru s nadređenim
*Ukoliko se želite pobliže predstaviti, pošaljite nam kratko motivacijsko pismo uz prijavu! :)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130914496
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje