Specijalist analize u logistici (m/ž)

Mjesto rada:
Dugopolje
Rok prijave:
18.04.2024.

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. U 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit i lanac Lonia, a u svibnju 2023. ulazi i u Krapinsko-zagorsku županiju akvizicijom lanaca Strahinčica, te u istoj godini akvizira i lanac Špar Trgovina.

Studenac trenutačno zapošljava više od 6000 djelatnika i ima više od 1200 prodavaonica te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

SPECIJALIST ANALIZE U LOGISTICI (M/Ž)

Mjesto rada: Dugopolje

Opis posla:

  • izrada tjedne i mjesečne realizacije u logistici
  • praćenje i izrada ključnih pokazatelja poslovanja (pokazatelja produktivnosti)
  • rad na izradi godišnjeg budžeta logistike i mjesečno praćenje realizacije istoga
  • vođenje baze troškova logistike te evidencije rada odjela
  • dnevni unos pojedinih evidencija te nadzor unosa teretnih listova
  • izrada i prezentacija traženih izvještaja za upravu unutar zadanih vremenskih okvira
  • svakodnevno praćenje, nadziranje i unos podataka, informiranje voditelja podružnice, skladišta, transporta i direktora logistike
  • proaktivno građenje i razvijanje efikasnih suradničkih odnosa sa kolegama u cilju ostvarenja rezultata kompanije
  • komuniciranje sa internim i eksternim stranama na profesionalan način koji utječe na pozitivnu percepciju kompanije kao poslodavca
  • predlaganje poboljšanja u procesima rada

Od Vas očekujemo:

  • VŠS - VSS (Fakultet društvenog ili tehničkog usmjerenja, poželjno ekonomija ili FESB)
  • minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • točnost, kreativnost, analitičnost, timski rad, usvajanje novih tehnologija razvijene komunikacijske vještine
  • znanje MS Office paketa
  • dobro znanje engleskog jezika (B1 razina)

Nudimo Vam:

  • stabilna primanja s plaćenim putnim troškovima
  • stručno usavršavanje i profesionalni razvoj
  • kontinuirani razvoj kompetencija kroz edukacije
  • onboarding
  • dinamičan rad u stabilnoj rastućoj kompaniji te mogućnost profesionalnog razvoja
  • podršku od strane kolega i voditelja te ugodnu radnu atmosferu
  • ostale benefite u skladu s kompanijskim standardom

Ukoliko želite postati dio našeg tima molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis.