Social Media & Content Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.06.2021.

Motus Media, regionalna medijska grupa s uspješnim portalima i časopisima različite tematike, širi tim suradnika. U sastavu grupacije su mediji Dnevno.hr, Zagreb.Info, Geopolitika.news, Otvoreno.hr, Povijest.hr, History.info, 7dnevno.hr, Dnevno.rs i Dnevno.ba te tjednik 7dnevno i časopis History, koji zajedno ostvaruju snažan doseg i tako osiguravaju značajan oglasni potencijal.

Za rad u ambicioznom okruženju rastuće medijske grupe tražimo novog člana tima za radno mjesto:

SOCIAL MEDIA & CONTENT MANAGER (M/Ž)

Tražimo Social Media i Content Managera, zaljubljenicu ili zaljubljenika u društvene mreže koji će zajedno s našom voditeljem digitalnog odjela raditi na stvaranju angažiranog sadržaja za naša online izdanja.

OPIS POSLA:
  • Kreiranje strategija nastupa na društvenim mrežama
  • Planiranje, kreiranje, optimizacija i plasiranje sadržaja za društvene mreže
  • Upravljanje komunikacijom s fanovima na društvenim mrežama
  • Izrada analiza i izvještaja na području online sadržaja i društvenih mreža
  • Kreiranje strategija content marketinga
  • Postavljanje i optimizacija oglasnih kampanja na društvenim mrežama
  • Osmišljavanje i pisanje promotivnih tekstova, članaka i newslettera, pisanje sadržaja na web stranicama
  • Korištenje alata za praćenje i analizu online prisustva
ŠTO OČEKUJEMO?
  • Min. 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Sposobnost kreativnog i gramatički ispravnog pismenog izražavanja na hrvatskom jeziku
  • Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Izvrsno poznavanje rada na računalu, Internetu i društvenim mrežama
  • Izražene prezentacijske i komunikacijske vještine
  • Odgovornost u izvršavanju zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost
  • Razvijene organizacijske vještine
ŠTO NUDIMO:
  • Trajno zaposlenje u opuštenom okruženju s dobrom ekipom
  • Primanja u skladu sa znanjem i iskustvom
  • Usavršavanje na dostupnim edukacijama
  • Team building ili spontani odlazak na pivo nakon posla
KAKO SE PRIJAVITI:

Svoj životopis i molbu pošaljite na [email protected] ili putem 'Brze prijave' najkasnije do 25.06.2021. godine.

Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži odabir za finalnu fazu selekcijskog procesa. Svim ostalim kandidatima zahvaljujemo se na interesu te želimo istaknuti da ćemo zadržati pristigle prijave u evidenciji za eventualne buduće potrebe za zapošljavanjem na radnom mjestu koje bi odgovaralo vašim kvalifikacijama i interesima. .

www.motus-media.hr • Tomislavova 11, Zagreb