Sobarica (m/ž)

Mjesto rada:
Europa (Riječni brodovi)
Rok prijave:
05.04.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
FERON je tvrtka specijalizirana za preselekciju kandidata i posredovanje u zapošljavanju. Za potrebe našeg klijenta, švicarske kompanije turističkih riječnih brodova Viking River Cruises, raspisujemo natječaj za kandidate koji će postati deo njihovog profesionalnog tima.

Viking River Cruises je počeo sa radom pre 20 godina, sa prvim brodovima koji su plovili u Rusiji. Danas ova kompanija ima 65 riječnih brodova, koji poseduju 4 i 5 zvjezdica, u čijim čarima uživaju pretežno gosti iz Amerike, Velike Britanije i Australije. Svake godine ova svetski vodeća riječna kompanija svoju flotu povećava za jedan novi brod luksuzne kategorije.

U nastavku su samo neka od mjesta koja možete posetiti tokom rada:
- Amsterdam, Basel, Berlin, Keln, Frankfurt, Lion, Pariz, Pasau, Prag, Strazburg, Beč, Budimpešta, Bukurešt

Opis posla za navedene pozicije:
- odgovorni za održavanje čistoće i higijene na brodu, u skladu sa zahtjevima kompanije
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Europa

Znanja i kvalifikacije:
Uslovi:
- Najmanje 1 godina radnog iskustva na navedenim pozicijama u hotelima sa 3 ili više zvjezdica
- Obavezno znanje engleskog jezika
- Sposobnost za samostalan rad, ali i rad u timu
- Poželjno radno iskustvo na okeanskom ili riječnom brodu

Pogodnosti:
- Rad u švicarskoj kompaniji;
- Zarada od 1.768 EUR:
• Konobari 1.768 EUR, sobari 1.768 EUR, kuhari niži 1.768 EUR, kuhari viši 1.901 EUR, pomoćno osoblje 1.768 EUR;
- Švicarski ili francuski ugovor;
- Obezbeđen smeštaj i hrana na brodu;
- Plaćen godišnji odmor, na koji možete ići na svaka dva mjeseca rada;
- Plaćeno zdravsteno, mirovinsko osiguranje, kao i osiguranje u slučaju nezaposlenosti;
- Nakon par godina rada – pravo na švicarsku mirovinu;
- Pravo na dječiji dodatak u iznosu od 200 EUR mjesečno po detetu;
- Besplatan WiFi na brodu, što nije slučaj sa svim kompanijama;
- Online obuke i treninzi, kao i treninzi na brodu prije početka rada. Tokom treninga na brodu ste takođe plaćeni;
- Značajna napojnica bez obzira na poziciju na kojoj radite;

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina