Sobar / sobarica u hotelu  HZZ OGLAS

SKALINADA, obrt za ugostiteljstvo, vl. Tonći Antičević, Zavala, Zavala 162
Mjesto rada:
Zavala
Rok prijave:
27.02.2023.

Mjesto rada:
ZAVALA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 091 2049028
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
opis posla: SOBAR/ICA U HOTELU 15.05.-15.10.2023
Opis posla: pripremanje i čišćenje smještajnih jedinica i sudjelovanje u održavanju javnih prostora
briga o urednosti, čistoći i higijeni hotela poštivajući standarde i procedure hotela
Uvjeti i vještine: stručna sprema: SSS
poželjno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekata
usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
Nudimo Vam: Smještaj u sklopu hotela
Svi obroci uključeni
Stimulativna primanja i mogućnost bonusa
Inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka
Naknada troškova prijevoza od mjesta prebivališta do hotela
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130106052
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje