„Kariera, jedno od najvećih kadrovskih poduzeća u regiji“

Korak dalje u karijeri
Traženje ili promjena posla prekretnica je na kojoj odlučujete o svojim daljnjim koracima u životu. Dobro je znati da uza se imate stručnjake koji vas mogu pravilno usmjeriti.

Zainteresirani ste za rad u međunarodnoj kompaniji? Želite postati dio jednog velikog tima ljudi?

Naš je klijent međunarodna kompanija Kuehne + Nagel, osnovana u Njemačkoj te je danas jedan od vodećih pružatelja logističkih i špediterskih usluga u Hrvatskoj i u svijetu.

Tražimo motivirane kandidate za posao:

Skladištar / Vozač visokoregalnog viličara (m/ž)

Mjesto rada: Sveta Nedelja

Opis posla:

  • Pregled stanja robe u skladištu
  • Priprema robe za istovar
  • Obilježavanje ili označavanje robe po vrstama, prepakiranje robe, lijepljenje deklaracija na robu
  • Provođenje interne inventure
  • Utvrđivanje brojčanog stanja robe
  • Provod ulazne kontrole u skladištu
  • Provod izlazne kontrole u skladištu
  • Utovar i istovar, prijenos te podizanje i spuštanje robe korištenjem raznih vrsta viličara (dizel, plinski, električni)
  • Briga o viličaru (samostalno otklanjanje manjih kvarova, obavještavanje predradnika o većim kvarovima)
  • Slaganje pošiljaka sukladno radnom nalogu i priprema istih za izlaz

Očekujemo:

  • Motivirane kandidate za rad
  • Kandidate koji su odgovorni prema obavezama na poslu
  • Kandidate koji su precizni, točni i spretni u radu
  • Kandidate koji imaju iskustva u radu u većim skladištima
  • Kandidate koji imaju iskustva u radu s viličarima
  • Kandidate koji su spremni na rad u smjenama

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada i stjecanja iskustva u međunarodnoj i stabilnoj kompaniji
  • Rad na puno radno vrijeme uz redovita primanja
  • Plaćeni prekovremeni sati
  • Mogućnost stjecanja dodatnih dana godišnjeg odmora na temelju radnog staža i broja te dobi djeteta
  • Mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ostvarenim učinkom i odgovornim ponašanjem na radnome mjestu
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Rad u timovima

Ukoliko su vaša znanja i profesionalne ambicije sukladne s objavljenim radnim mjestom pozivamo vas da se prijavite putem linka za prijavu, na e-mail: gorana.santini@kariera.hr ili javljanjem na telefon 01 770 70 20 ili 099 3323 188.

Iskustva

Poduzeće za pronalaženje kadrova Kariera već više od deset godina zapošljava za najveća i najuspješnija poduzeća u regiji. Više od 2500 zaposlenika u regiji radi u jedanaest grana na 125 različitih lokacija.

Stručnost

Mi u Karieri znamo koji su zahtjevi radnog mjesta i kakve su želje poduzeća. Istodobno cijelo vrijeme uspostavljamo i održavamo kontakt sa širokom mrežom nadarenih ljudi s pojedinih područja. Pobjednička je kombinacija u pronalaženju kadrova poznavanje zahtjeva i želja poduzeća te znanja i sposobnosti ljudi.

Poznavanje trendova

Suradnja s Karierom omogućuje vam pristup različitim informacijama iz područja tržišta rada i prilika za zapošljavanje. lmamo informacije iz mnogobrojnih područja kadroviranja jer smo sastavni dio trendova zapošljavanja, odnosno stvaramo ih; koja se znanja ili vještine traže, koja su zanimanja budućnosti…

Sve naše objave:

www.kariera.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare