Skladištar / Vozač visokoregalnog viličara (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
31.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zainteresirani ste za rad u međunarodnoj kompaniji? Želite postati dio jednog velikog tima ljudi?

Naš je klijent međunarodna kompanija Kuehne + Nagel, osnovana u Njemačkoj te je danas jedan od vodećih pružatelja logističkih i špediterskih usluga u Hrvatskoj i u svijetu.

Tražimo motivirane kandidate za posao:

Mjesto rada: Sveta Nedelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Opis posla:
• Pregled stanja robe u skladištu
• Priprema robe za istovar
• Obilježavanje ili označavanje robe po vrstama, prepakiranje robe, lijepljenje deklaracija na robu
• Provođenje interne inventure
• Utvrđivanje brojčanog stanja robe
• Provod ulazne kontrole u skladištu
• Provod izlazne kontrole u skladištu
• Utovar i istovar, prijenos te podizanje i spuštanje robe korištenjem raznih vrsta viličara (dizel, plinski, električni)
• Briga o viličaru (samostalno otklanjanje manjih kvarova, obavještavanje predradnika o većim kvarovima)
• Slaganje pošiljaka sukladno radnom nalogu i priprema istih za izlaz

Očekujemo:
• Motivirane kandidate za rad
• Kandidate koji su odgovorni prema obavezama na poslu
• Kandidate koji su precizni, točni i spretni u radu
• Kandidate koji imaju iskustva u radu u većim skladištima
• Kandidate koji imaju iskustva u radu s viličarima
• Kandidate koji su spremni na rad u smjenama

Nudimo vam:
• Mogućnost rada i stjecanja iskustva u međunarodnoj i stabilnoj kompaniji
• Rad na puno radno vrijeme uz redovita primanja
• Plaćeni prekovremeni sati
• Mogućnost stjecanja dodatnih dana godišnjeg odmora na temelju radnog staža i broja te dobi djeteta
• Mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
• Mogućnost napredovanja u skladu sa ostvarenim učinkom i odgovornim ponašanjem na radnome mjestu
• Rad u dinamičnom okruženju
• Rad u timovima

Ukoliko su vaša znanja i profesionalne ambicije sukladne s objavljenim radnim mjestom pozivamo vas da se prijavite putem linka za prijavu, na e-mail: [email protected] ili javljanjem na telefon 01 770 70 20 ili 099 3323 188.