Skladištar / Viljuškarist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.04.2024.
Plaća:
od 862 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka DDL Zagreb d.o.o. je veleprodaja veterinarsko-medicinskih proizvoda, hrane, opreme te proizvoda za njegu i dodataka prehrani za kućne ljubimce. Svojom dugogodišnjom tradicijom DDL Zagreb postao je vodeća tvrtka na polju visokovrijednih i kvalitetnih proizvoda za male životinje koja svoje poslovanje temelji na izvrsnosti u pružanju usluga i stručnom savjetovanju.

Za više informacija posjetite www.ddlzagreb.hr.

Zbog povećanja opsega posla, tražimo odgovornu, profesionalnu i ambicioznu osobu koji će se pridružiti postojećem uspješnom timu na poziciji:

Skladištar/viljuškarist [m/ž] – više izvršitelja
[Zagreb]

Osnovna zaduženja uključuju:
• kontrola robe, deklariranje, priprema za transport
• briga o čistoći i urednosti skladišta
• ažurno komisioniranje i manipulacija robom na osnovu naloga, a u skladu sa procedurama;
• poslovi istovara, uskladištenja i utovara robe po uputama
• drugi pomoćno-tehnički i fizički poslovi po nalogu Voditelja skladišta
• zaprimanje, skladištenje i izdavanje robe
• materijalna suodgovornost za robu na skladištu
Posebne pogodnosti:
Što Vam osiguravamo?
• rad u stabilnoj i sigurnoj kompaniji
• početna edukacija kako bi se upoznali sa svim procesima unutar kompanije
• redovita i stabilna primanja s okvirnim iznosom od 862,00 € + prijevoz
• redovno radno vrijeme tijekom tjedna, bez radnih vikenda
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?
• savjesnost u radu u skladu sa zadatim zaduženjima
• profesionalno i kulturno ophođenje prema kupcima i kolegama

Uvjeti:
• SSS minimalno, prednost prijašnje iskustvo rada u skladištu
• vozačka dozvola B kategorije (prednost, nije uvjet)
• potvrda o nekažnjavanju
• suglasnost provjere kod bivšeg poslodavca
• poznavanje WMS sustava – rad na skenerima (prednost, nije uvjet)
• položen ispit za upravljanje viljuškarom (potrebno je dostaviti dokaz o položenom ispitu)

Ukoliko ispunjavate tražene preduvjete, želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje važnost i ulogu potencijala, potiče razvoj, timski rad i visoku angažiranost, postanite član našeg tima.

Molimo cijenjene kandidate da svoje životopise pošalju najkasnije do 21.04.2024. na kontakt mail [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Kandidati koji zadovoljavaju tražene kriterije će biti pozvani na usmeni intervju te će po završetku selekcije biti pismeno obaviješteni o rezultatima.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B