Skladištar / Viličarist (m/ž)

11 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.05.2024.

Manpower Hrvatska za svog klijenta, vodeći i inovativni maloprodajni brend Bačelić Profi Shop, traži djelatnika na poziciji Skladištar/Viličarist.

Bačelić Profi Shop, prepoznatljiv po vrhunskoj ponudi proizvoda i besprijekornom iskustvu kupovine, pruža izvanrednu priliku za razvoj karijere u dinamičnom okruženju. Ukoliko želite biti dio tima koji cijeni stručnost, inovacije i timski rad, pozivamo vas da se pridružite njihovom uspješnom putovanju.

Mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla:

  • Zaprimanje i manipulacija robe u skladištu
  • Kontrola kvalitete i kvantitete pristigle robe
  • Briga o stanju i ispravnosti sitnog inventara
  • Praćenje stanja zaliha u skladištu
  • Sudjelovanje u izvanrednim i redovnim inventurama
  • Održavanje urednosti radnog mjesta

POGoDNOSTI:

  • Mjesečni bonusi (200-300 eura neto)
  • Božićnica, Uskrsnica, darovi za djecu
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Dodatne edukacije za sve zaposlenike

UVJETI:

  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
  • NKV
  • Uvjerenje za rukovanje viličarom
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Osnovno poznavanje rada na računalu

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i zadovoljavate uvjete natječaja, molimo Vas da pošaljete svoj CV.

* Napominjemo kako će samo kandidati koji zadovolje uvjete biti kontaktirani za daljnje korake u selekciji.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
OIB 35539279541, MB: 02452812, IBAN: HR41 2340 0091 1103 6431 1
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, T: +385 1 5565 700, W: WWW.MANPOWER.HR, E: [email protected]
TRGOVAČKI SUD U ZAGREBU, MBS: 080675552
TEMELJNI KAPITAL 20.000 KN UPLAĆEN U CJELOSTI, zastupano po direktoru Aleksandru Hangimana
Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09
Na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21.