Skladištar / skladištrka  HZZ OGLAS

VIVITA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Stobreč
Rok prijave:
14.04.2024.

Mjesto rada:
STOBREČ, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Mjesto rada: Stobreč, TTTS
Opis poslova:
-Upravljanje inventarom: Prati količine proizvoda u skladištu, vrši inventure, i redovito ažurira evidenciju zaliha.
-Organizacija skladišta: Planira i organizira skladište na način koji omogućava brz pristup proizvodima i olakšava praćenje inventara.
-Prijem i otprema: Koordinira procese prijema i otpreme robe, provjerava ispravnost narudžbi, te osigurava pravilno pakiranje i etiketiranje proizvoda.
-Kvaliteta proizvoda: Pruža podršku u održavanju kvalitete proizvoda, provjerava stanje robe i izvještava o eventualnim oštećenjima ili nedostacima.
-Suradnja s drugim odjelima: Komunicira s drugim odjelima kako bi koordinirao isporuke i osigurao pravovremeno izvršavanje narudžbi.
-Rad u kontroliranim temperaturnim uvjetima: Mogućnost rada u skladištu s kontroliranim temperaturnim uvjetima, kao što su komore s niskim ili visokim temperaturama. Poštivanje odgovarajućih sigurnosnih postupaka i pravilno upravljanje robom u takvim uvjetima.
Uvjeti:
-SSS
-Dozvola za vožnju viličara je poželjna
-Višegodišnje radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
-Fizička spremnost na rad u skladištu
-Odgovornost, preciznost, pouzdanost i točnost
-Spretnost i okretnost
-Sklonost timskom radu
Nudimo:
-Nudimo konkurentnu i iznadprosječnu plaću, 1500 do 2000 eura, ovisno o vašem iskustvu i kvalifikacijama.
-Mogućnost napredovanja: vrednujemo razvoj svojih zaposlenih i pružamo mogućnosti za napredovanje u okviru kompanije, na osnovu zasluga i uspješnosti.
-Radno okruženje: posjedujemo moderno skladište s naprednom opremom i tehnologijom, pružajući vam mogućnost da stičete iskustvo u radu sa najnovijim industrijskim standardima.
-Timski duh i podrška kolega, kao i korporativna kultura koja promovira suradnju i profesionalni razvoj.
-Rad u timu: promoviramo rad u timu i suradnju među zaposlenima, što vam pruža mogućnost da radite u podržavajućem okruženju i razvijete svoje vještine suradnje i timskog rada.
Molimo vas da svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljete na [email protected] . U predmetu e-pošte navedite "Prijava za skladištara - Stobreč"
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141952184
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje