Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Donji Stupnik
Rok prijave:
08.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mick d.o.o. jedno je od vodećih kompanija u veleprodaji i maloprodaji proizvoda crne i obojene metalurgije. Sjedište tvrtke je u industrijskoj zoni Kukuljanovo, a isporuke obavlja iz skladišno distributivnih centara Kukuljanovo, Zagreb, Zadar i Vukovar. Naše poslanstvo je partnerima u zemlji i inozemstvu osigurati pouzdane i redovite isporuke te u zajedničkoj suradnji s kupcima sudjelovati u povećanju konkurentnosti gotovog proizvoda. Kao dobavljač prisutni smo u petrokemijskoj i metaloprerađivačkoj industriji, brodogradnji, građevini, trgovini i izgradnji infrastrukturnih objekata, a naš asortiman čine čelične cijevi, limovi, profili, nehrđajući čelik i materijali za zavarivanje. Osim veleprodaje poslovanje smo proširili proizvodnjom i maloprodajom kako bismo svoj asortiman mogli ponuditi svim kupcima.

Za potrebe skladišta u Donjem Stupniku tražimo idealnog kandidata za radno mjesto:

Skladištar (m/ž) - više izvršitelja.

Opis posla
- istovar, utovar i manipulacija robom crne i obojene metalurgije pomoću skladišne mehanizacije (motorni ili električni viličar, mosna dizalica upravljana s poda)
- rezanje metala pomoću tračne pile ili plinsko rezanje
- priprema i izdavanje robe, rad sa strankama
- kvalitativna i kvantitativna kontrola ulaza i izlaza robe
- izrada skladišne dokumentacije, označavanje i pakiranje robe
- sudjelovanje u upravljanju zalihama i provođenju popisa zaliha
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- redovita primanja
- osnovna primanja do 9.000,00 Kn bruto
- stimulacija i nagrade za dodatno zalaganje
- plaćen prijevoz
- svakodnevno osiguran topli obrok
- besplatno čišćenje radnih odijela
- rad u stabilnom i uglednom poduzeću koje postoji već 30 godina
- mogućnost brzog napredovanja
- ugodna radna okolina
- broj dana godišnjeg odmora veći od zakonskog minimuma sukladno stažu osiguranja
- dodatne edukacije i osposobljavanja
- mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme
- rad u 2 smjene
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS (obvezno IV stupanj) tehničkog ili strojarskog usmjerenja
- minimalno 1 godina radnog iskustva na poslovima skladištara
- položen ispit i iskustvo u upravljanju motornim viličarom, prednost imaju kandidati koji osim položenog ispita za rukovatelja motornim viličarom imaju položen ispit za rukovatelja tračnom pilom za rezanje metala i za plinsko rezanje te za rukovatelja mosnom dizalicom (ali nije uvjet)
- prednost imaju kandidati koji poznaju asortiman crne i obojene metalurgije
- odgovornost, marljivost i posvećenost poslu
- vozačka dozvola B kategorije (obavezna)
- osnove rada na računalu

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina