Skladištar (m/ž)

25 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb (Jankomir), Dugopolje, Zadar, Dubrovnik
Rok prijave:
22.05.2024.

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. Dodatno, u 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit i lanac Lonia te je sada prisutan u 16 županija i Zagrebu. Studenac trenutačno zapošljava više od 6000 zaposlenika, ima više od 1200 trgovina te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

Lokacija rada: Zagreb (Jankomir), Dugopolje, Zadar, Dubrovnik

Opis posla:

  • sortiranje i slaganje robe unutar skladišnog prostora
  • utovar i istovar robe
  • briga o proizvodima
  • briga o izgledu, čistoći i urednosti skladišta

Od Vas očekujemo:

  • NKV ili SSS
  • sistematičnost, točnost i odgovornost u obavljanju zadataka
  • kolegijalnost i spremnost na suradnju

Mi Vam nudimo:

  • redovita mjesečna primanja
  • mogućnost ostvarenja atraktivnih mjesečnih stimulacija
  • plaćene troškove prijevoza
  • dodatak za rad nedjeljom i praznikom
  • božićnica, uskrsnica i druge dodatne pogodnosti
  • stručno osposobljavanje za preuzimanje radnih zadataka
  • priliku za razvoj i napredovanje u brzorastućoj retail kompaniji

Ukoliko želite postati dio našeg tima molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis.