Skladištar / Komisionar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.07.2022.

Tvrtka Farmeraj d.o.o. bavi se otkupom, skladištenjem, distribucijom i dostavom voća, povrća, gljiva i njihovih prerađevina u regionalnom području.

Ako ste osoba dobre i pozitivne energije, iskusni u komisioniranju i spremni na učenje, nudimo vam poziciju skladištar-komisionar (m/ž).

Mjesto rada: Marijana Čavića 8, 10000 Zagreb

Opis poslova i zadataka:

  • Utovar, istovar i komisioniranje robe
  • Sortiranje i slaganje robe unutar skladišta
  • Povremena lokalna dostava robe
  • Briga o čistoći i urednosti skladišta

Uvjeti:

  • Stručna sprema: NKV, KV, SSS

Ostali uvjeti:

  • Prednost položena B i C kat.
  • Proaktivnost u radu
  • Odgovornost, spretnost, točnost, urednost, kolegijalnost
  • Spremnost na učenje
  • Dobra i pozitivna energija

Što nudimo:

  • Vrsta zaposlenja: rad na neodređeno

Pogodnosti:

  • Dinamično radno okruženje
  • Redovita fiksna primanja
  • Radnu sredinu u kojoj brinemo o zadovoljstvu zaposlenika
  • Mogućnost polaganja za vožnju el. viličara
  • Rad na neodređeno
  • Plaćene prekovremene sate
  • Radno vrijeme: pon. – pet.: 04:00 (04:30) – 12:00 (12:30) h, sub.: 04:00 (04:30) – 10:00 (10:30) h, nedjelja i praznici neradni

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave do 14.07.2022.