Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.04.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Skladišni radnik na utovaru i istovaru (m/ž)
Sveta Nedelja

Opis posla:

  • slaganje pošiljaka sukladno radnim nalozima, pripremanje robe za izlaz
  • ispravno i pravovremeno komisioniranje robe
  • utovar i istovar robe i ambalaže
  • raspoređivanje robe na odgovarajuće skladišno mjesto
  • raspoređivanje robe s viličarima
  • održavanje čistoće i reda u cjelokupnom skladišnom prostoru

Uvjeti:

  • Preciznost, organiziranost, marljivost
  • spremnost na rad u dvije smjene
  • iskustvo s radom u skladištu
  • spremnost na fizički rad

Što nudimo:

  • rad na određeno vrijeme sa mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme
  • dodatno plaćamo prekovremeni rad
  • stimulativna primanja ovisno o osobnom učinku
  • nudimo svakodnevni prijevoz našim autobusom koji polazi s Remize više puta dnevno, ovisno o smjeni

Prijave molim šaljite putem na knadriatic.hr@kuehne-nagel.com i obavezno uvrstite broj telefona/mobitela.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare