Sistem administrator – Senior i Junior (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Callidus GRUPA
Specijalisti smo za projektiranje i izvođenje kompleksnih infrastrukturnih ICT rješenja. Firma smo s konstantnim rastom, kako u poslovnim rezultatima tako i brojem zadovoljnih klijenata, brojem projekata i povećanjem našeg uspješnog tima. Trenutno brojimo tim od 18 mladih izuzetnih stručnjaka, a u potrazi smo i za još puno talenata!
Nudimo priliku zapošljavanja na dinamičnom i izazovnom ICT tržištu, vrhunskim stručnjacima s iskustvom i visokim ambicijama, ali i one tek na početku razvoja svoje karijere.

Tražimo 2 osobe (Seniora i Juniora) koja će nadopuniti naš tim, te nam omogućiti da proširimo i poboljšamo poslovanje.

OPIS POSLA
- implementacija, administracija i održavanje sistemskih rješenja
- implementacija Big data rješenja
- implementacija rješenja u javnom Cloud-u
- izrada dokumentacije sistemskih rješenja
- asistiranje kod dizajna sistemskih rješenja
- istraživanje i učenje novih sistemskih rješenja i tehnologija
- samostalan rad na projektima, suradnja s korisnicima i članovima projektnog tima
- samostalno, aktivno, pravovremeno i odgovorno obavljanje aktivnosti održavanja
- gornji opis se odnosi na poziciju Senior dok se od pozicije Junior očekuje ista širina, ali sa manjom odgovornosti i tehnološkom dubinom

KLJUČNE RIJEČI:
Mreže, sistemski, Informatika, ICT, Sigurnost, Administrator, Inženjer, serverski, serveri, microsoft, windows, security, sistem, informatika, Linux, Cloud, Data
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO:
- prilika za rad sa najmodernijim tehnologijama
- brzorastuće dinamično okruženje koje potiče osobni razvoj
- odličnu timsku atmosferu usmjerenu ka uspjehu tima, proizvoda i kompanije
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- minimalno 2 godine radnog iskustva sa sistemskim tehnologijama
- iskustva u poljima Windows servera, virtualizacije, domenskih sustava, te ostalih generičkih sistemskih Microsoft tehnologija (file share, SQL, itd.)
- iskustva u poljima Linux servera
- poznavanje minimalno jednog programskog jezika
- izražene komunikacijske vještine
- sklonost timskom radu, kreativnost, odgovornost
- orijentiranost cilju i poduzetnost u izvršavanju radnih zadataka
- izvrsno vladanje engleskim jezikom u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost za kontinuirano učenje/usavršavanje
- gornji uvjeti se odnose na poziciju Senior dok se od poziciju Junior TAKOĐER OČEKUJE POKRIVANJE SVIH OVIH POLJA, ali sa manjom tehnološkom dubinom
- potrebne godine iskustva: 2 (1 za juniora)

PREDNOSTI:
- stručni certifikati
- iskustvo sa kontejnerima i orkestracijskim alatima
- iskustvo u Cloud tehnologijama
- poznavanje Big data tehnologije

PITANJA:
1. Navedite polja iz područja sistemskog inženjeringa u kojima smatrate da ste stručnjak?
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina