Sezonski vatrogasac/vatrogasica  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
BRIBIR, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
6
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: BRIBIR 47,
najava na telefon: 051 248867
mobitel: 091 2488670
Ostale informacije:
Opis poslova: -gašenje požara i spašavanje ljudi i imovine ugroženih požarom i tehnološkom eksplozijom, pružanje tehničke pomoći u nezgodama i opasnim situacijama te obavljanje drugih poslova u nesrećama i sl., sudjelovanje u provedbi preventivnih mjera zaštite od požara i tehnoloških eksplozija, sudjelovanje u vježbama operativne postrojbe.

Potrebna znanja i vještine: znamje o vrstama i karakteristikama požara, vještine gašenja i rukovanja vatrogasnom opremom,visok stupanj fizičke pripravnosti i emocionalne stabilnosti,temeljitost, savjesnost, spretnost.

Minimalni uvjeti: starosna dob od 18 do 65 godina, položen ispit za zvanje vatrogasac, vozačka B kategorija,(tjelesna i psihička sposobnost - utvrdit će se liječničkim pregledom na trošak poslodavca). Na radno mjesto vatrogasca može se primiti kandidat koji nema završeno osposobljavanje za dobrovoljnog vatrogasca , pod uvjetom da do trenutka zasnivanja radnog odnosa završi program osposobljavanja , na koje će biti upućen od strane poslodavca i na trošak poslodavca. Kandidati koji nemaju završeno osposobljavanje za dobrovoljnog vatrogasca dužni su se prijaviti na natječaj do 25. ožujka 2024. Izvršitelji se zapošljavaju na određeno vrijeme u trajanju od 1.lipnja do 30. rujna 2024. Kandidati se mogu prijaviti do 2. svibnja 2024. radni danom 8 do 15 sati osobno ili na tel. 051 248 867.O relavantnim informacijama kandidati će biti obaviješteni putem telefona, najkasnije do 10.svibnja 2024.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
141579131
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje