Serviser za održavanje strojeva i procesnih linija (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, traži više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

SERVISER za održavanje strojeva i procesnih linija (M/Ž)
Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:
• Održavanje strojeva i tehnoloških linija
• Održavanje elektro-opreme i razvoda, mjerno-regulacijske opreme te ostale opreme u tvornici
• Izvođenje servisa, remonta i montaže strojeva
• Interventno otklanjanje kvarova
• Pripremanje dijelova za servis i montažu
• Rad u smjenama
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS – električar, mehaničar, mehatroničar
• Najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima (prednost može biti rad u prehrambenoj ili procesnoj industriji)
• Poznavanje automatskog vođenja procesa
• Poznavanje rada na kompjuteru
• Poželjno poznavanje engleskog jezika

NUDIMO:
• Stimulativna primanja
• Rad u ugodnom i profesionalnom okruženju
• Mogućnost zaposlenja kod klijenta

Molimo da se prijavite putem brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine