Serviser/ka rashladne i klima opreme  HZZ OGLAS

FRIGOMOTORS, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, montažu i servis klima opreme
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.03.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 021 668900
pisana zamolba: Dugopoljska ulica 35, 21204 Dugopolje
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
FRIGOMOTORS d.o.o.
Tvrtka Frigomotors d.o.o. osnovana je 1990. godine, a danas je jedan od lidera na području servisa, održavanja, izvođenja i prodaje opreme za klimatizaciju, grijanje, ventilaciju, industrijsko hlađenje, automatiku i centralni nadzor. Ovlašteni smo distributer proizvođača JOHNSON CONTROLS, YORK, SABROE. Od 2009. Frigomotors je nositelj certifikata ISO 9001 i ISO 14001. Tvrtka zapošljava 30 djelatnika, te od svog osnivanja stalno povećava broj zaposlenih. Od 2007. tvrtka je smještena u Dugopolju u poslovnoj zoni u vlastitim poslovnom-servisnom objektu. U Dugopolju je sjedište tvrtke, a poslovnu jedinicu imamo u Zagrebu.
Različite vrste rashladnih i klimatizacijskih uređaja najpoznatijih svjetskih proizvođača servisiramo i održavamo na više od 400 objekata u Hrvatskoj i inozemstvu (različite industrijske proizvodnje, poslovne zagrade, trgovački centri, hoteli, bolnice, zračne luke, brodovi)
Osnovne djelatnostI tvrtke: - servisiranje rashladne i klima opreme - inženjering, dobava i isporuka opreme, instaliranje i montaža opreme na objektima - puštanje u rad i držanje garancijskog roka- - dobava i isporuka originalnih rezervnih dijelova - remont rashladnika vode i dizalica topline na objektima i u pogonu tvrtke - remont klipnih i vijčanih rashladnih kompresora na objektima i u pogonu tvrtke - proizvodnja dizalica topline, namjenskih uređaja, paket uređaja za pripremu sanitarne vode - ispitivanje i servis sigurnosnih ventila - inženjering i isporuka opreme za elektro instalacije, automatiku i centralni nadzor
Pridružite se našem timu, jer tradicija naše tvrtke uz razvoj i napredak, garantira uspjehe i u budućnosti.
Opis posla
Servisiranje i popravak rashladnih i klimatizacijskih uređaja na terenu kao i u servisu tvrtke (rashladnici vode, dizalice topline, rooftopovi, VRV sustavi, vijčani i klipni rashladni kompresori): - podešavanje parametara i upravljanje uređajima, puštanje u rad - dijagnostika i pregled rada opreme korištenem servisnih software alata - mehanički i elektro popravci opreme - proučavanje tehničke dokumentacije opreme na engleskom jeziku - ispunjavanje zapisnika te potrebnih izvješća - rad sa različizim vrstama freonskih radnih tvari te prirodnim radnim tvarima
Tražimo jednu osobu za radno mjesto serviser rashladne i klima opreme (m/ž): - 1 (jedan) izvršitelj, za radno mjesto u Zagrebu
Uvjeti
- SSS/VŠS tehničkog usmjerenja kao strojarstvo, elektrotehnika, monter, instalater i sl - sposobnost i želja za učenjem i napredovanjem kroz širokoe program rada tvrtke - poznavanje engleskog jezika - poznavanje rada s raznim alatima - poželjno je radno iskustvo na navedenim poslovima, ali nije uvjet
Posebne vještine: - preciznost, pouzdanost i odgovornost - mogućnost rada po zadanim rokovima - sposobnost prilagođavanja timskom radu - izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti - proaktivan odnos prema poslu

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Jezici:
Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:
B

Vještine:
Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo
- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok - konkurentna primanja za osnovni rad, prekovremeni rad i vrijeme na putu - rad u ambicioznom i stručnom timu - mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja - polaganje programa za Kategoriju I. prikupljanje, provjera propuštanja, ugradnja i održavanje ili servisiranje rashladnih i klimatizacijskih uređaja te dizalica topline - servisno vozilo,računalo, mobitel - kvalitetna radna odjeća i alati - naknade za prijevoz i prehranu - mogućnost povećanja plaće s osnove rezultata rada i stimulacije za izvanredne rezultate rada - drugi novčani i nenovčani primici (dnevnice, dodatak za terenski rad, „božićnica“, dar djeci, „uskrsnica“, naknada za rođenje djeteta, naknada za smrt članova uže obitelji, jubilarne nagrade, dodatno zdravstveno osiguranje i sistematski pregled, mogućnost uplate u III. mirovinski stup, mogućnost korištenja Multisport kartice, mogućnost plaćanja vrtića za djecu zaposlenika. - prostor za druženje s kolegama uz svježe voće i aparat za kavu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
140565741
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje