Senior Softver Developer - ERP (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
21.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo tehnološka kompanija koja se bavi razvojem softvera. Već 10 godina bavimo se razvojem i implementacijom ODOO ERP-a.

Traži se:

Senior Softver Developer (m/ž)

Što ćeš raditi:
- rad u manjem razvojnom timu
- posredna i neposredna komunikacija s klijentom
- definiranje programskog rješenja na temelju korisničkih zahtjeva
- vremenska procjena zadataka te pridržavanje rokova u isporuci
- razvoj, testiranje i održavanje ERP sustava
- osiguravanje kvalitete programskog koda i performansa sustava
- predlaganje poboljšanja programskog koda i razvojnog procesa
- predlaganje novih programskih koncepata
- osnovno izvještavanje nadređenima o statusu i razvoju projekta
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
- rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju
- mogućnost napredovanja sukladno angažmanu i preuzimanju odgovornosti
- stimulativna primanja i nagrađivanje temeljem ostvarenja ciljeva
- službeni mobitel i laptop
- 13. plaća, božićnica, uskrsnica, regres
- mogućnost službenog automobila, stanovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS tehničkih/informatičkih usmjerenja/ili završna godina studija
- 7 ili više godina iskustva u razvoju aplikacija
- napredno poznavanje barem jednog od objektno orijentiranih jezika (C#, .Net, Python, Ruby, PHP, Java)
- napredno poznavanje relacijskih baza podataka (MSSQL, MySQL, PostgreSQL)
- napredno poznavanje osnovnih web tehnologija (HTML, JavaScript, XML, JSON)
- kreativnost, marljivost, samostalnost u radu te motiviranost za učenjem novih tehnologija

Prednost imaju kandidati:
- samostalni developeri
- s iskustvom u razvoju Odoo-a ili nekog drugog ERP rješenja
- s iskustvom rada u Python programskom jeziku
- s iskustvom rada sa CI/CD alatima
- s visokom razinom motivacije za kvalitetno izvršavanje zadaka u zadanom roku
- sa željom za stalnim usavršavanjem u cilju poboljšanja funkcionalnosti programskog rješenja i produktivnosti cijelog tima
- sa strašću prema poslu
- timski igrači

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina