Senior ERP konzultant (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
21.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo tehnološka kompanija koja se bavi razvojem softvera. Već 10 godina bavimo se razvojem i implementacijom ODOO ERP-a.

Traži se:

Senior ERP konzultant (m/ž) za jedno ili više područja

Područja koje pokrivamo su: nabava, skladište, proizvodnja, prodaja, CRM, projekti, računovodstvo i financije, ljudski resursi.

Što ćeš raditi:
- rad u manjem implementacijskom timu na razvoju poslovnog softvera
- praćenje zakonskih promjena i njihova implementacija
- praćenje novih verzija Odoo ERP-a
- praćenje mogućnosti novih tehnologija
- posredna i neposredna komunikacija s klijentom
- sudjelovanje u prodajnim aktivnostima (prezentacije i radionice)
- analiza korisničkih zahtjeva i predlaganje rješenja u dogovoru s programerskim timom
- predlaganja novih inovativnih rješenja i koncepata
- definiranje i prioritiziranje korisničkih zahtjeva u dogovoru s timom
- testiranje programskih rješenja i edukacija korisnika
- osiguravanje poštivanja rokova za isporuke
- osnovno izvještavanje nadređenih o statusu i razvoju projekta
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
- rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju
- mogućnost napredovanja sukladno angažmanu i preuzimanju odgovornosti
- stimulativna primanja i nagrađivanje temeljem ostvarenja ciljeva
- službeni mobitel i laptop
- 13. plaća, božićnica, uskrsnica, regres
- mogućnost službenog automobila, stanovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS ekonomskog ili informatičkih usmjerenja
- 7 ili više godina rada u nekom od ERP sustava
- razvijene IT kompetencije
- odlične komunikacijske, analitičke i organizacijske vještine
- proaktivnost i odgovornost u radu te motiviranost za učenjem novih tehnologija

Prednost imaju kandidati:
- samostalni ERP konzultanti
- s poznavanjem primjene poreznih i računovodstvenih propisa
- s visokom razinom informatičke pismenosti, posebice korištenje Excela
- s poznavanjem relacijskih baza podataka ili nekim programskim jezikom
- s visokom razinom motivacije za kvalitetno izvršavanje zadaka u zadanom roku
- sa željom za stalnim usavršavanjem u cilju poboljšanja funkcionalnosti programskog rješenja i produktivnosti cijelog tima
- vedre i dinamične osobe sa strašću prema poslu
- timski igrači

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina